שתף קטע נבחר
אסתי רואה לרנטה ולאיגור בשורות
הגרפולוגית אסתי טל מייעצת לכם בענייני זוגיות על ידי קריאה בכתב היד. והפעם: רנטה ואיגור מתלבטים אם לבנות בית פרטי

כמה מילים על בני הזוג: 

 

רנטה ואיגור, בשנות השלושים לחייהם, נשואים 8 שנים ומגדלים שני בנים (10, 13). מזה 13 שנה הם מתגוררים בדירה בבנין משותף. לפני כן גרו בבית פרטי עם המשפחה המורחבת: הוריו של איגור, אחיו, אשתו של האח וילדיהם.

 

מה הם ביקשו לדעת:

 

רנטה ואיגור חושבים על בניית בית פרטי משלהם, ומתלבטים אם כדאי להם לבנות ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

 

מה אני לומדת מכתב ידו של איגור:

 

איגור מסודר, מאורגן וענייני. יש לו כושר התמצאות טוב וההיגיון שולט אצלו על הרגש. הוא אחראי ונאמן ומתפקד באופן הטוב ביותר בתוך מסגרת שהוא קובע לעצמו. יש לו חוש אסתטי מפותח וזיכרון ויזואלי.

איגור שומר מרחק מאנשים ומעדיף קשרים קיימים. הוא מאופק, לפעמים עד כדי נוקשות. כתב ידו מלמד על מעצורים רגשיים, אך גם על רמה גבוהה של מסירות ומחויבות.

 


כתב ידו של איגור. הקפדה על צורה 

 

מה אני לומדת מכתב ידה של רנטה:

 

כתב היד של רנטה נראה כאילו לקחו את כתב ידו של בעלה וטבלו אותו במרכך: הוא מלמד שיש לפנינו גרסה חמה וזורמת יותר לתכונות האופי של בן-זוגה.

רנטה מנומסת מאוד ומשאירה מרחב לאנשים. גישתה אל הזולת מלאת הבנה ורצון לעזור. יחד עם זאת, היא אוהבת להגיד את המילה האחרונה. היא פעלתנית, זריזה מאוד ופועלת לפי אינטואיציות. המרץ שלה מופנה למטרות קבועות והיא איננה "נעולה" או דוגמאטית. כשהיא מתלהבת היא פועלת במרץ, אך קורה שההתלהבות שלה שוקעת וצריך "לרענן" אותה.

 


כתב ידה של רנטה. אלמנט של תנועה

 

תשובתי לשאלתם כפי שהיא עולה מכתב ידם:

 

בניית בית הוא פרויקט רציני שמצריך כוחות רבים מאוד. זוגות רבים לא עומדים במטלה, הנפשית בעיקר, שפרויקט כזה דורש. אלא שאיגור ורנטה הם מקרה מיוחד.

לאיגור יש תכונות המתאימות היטב להרמת פרויקט כמו בניית בית, בכלל זה כישורים טכניים. עם זאת, לחץ כתב היד שלו חלש משל אשתו, וכאן יהיה תפקידה: ברגעים בהם הוא יתעייף מהפרויקט, היא תעודד ותיתן לו כוח להמשיך. וכשההתלהבות שלה תדעך, הרי שהדבקות שלו במטרה ומחויבותו לפרויקט ישלימו את העבודה.

אני ממליצה לא רק על בניית בית, אלא גם שאיגור עצמו ינהל את הפרויקט.

 

מה אתם יכולים לראות בשורות שלכם:

 

כתבי היד של איגור ורנטה משלימים זה את זה: בכתב ידו בולטת השקעה בצורת הכתב, ואילו הכתב ידה האלמנט הבולט הוא התנועה. שילוב זה של צורה ותנועה הופכת את מערכת היחסים שלהם לבריאה והרמונית. בדקו: באם גם בכתבי היד שלכם ושל בן זוגכם מתקיימת השלמה כזו, או שיש ביניהם דווקא דמיון?

 

מתלבטים בבעיה זוגית?

בואו לגלות את הפתרון בהתאמה בין כתב היד שלכם ושל בני זוגכם! הגרפולוגית הוותיקה אסתי טל מאבחנת, מייעצת, מלמדת ומעבירה הרצאות בפני גופים שונים בתחום.

 

איך משתתפים במדור?

שולחים לאסתי שאלה בצירוף דוגמת כתב יד שלכם ושל בני זוגכם, עם שם מלא וחתימה (הפרטים יישארו חסויים). את הדוגמה יש לכתוב לאורך דף שלם ללא שורות, בעט כדורי בלבד.

דואר: "רואה לכם בשורות", עיתון לאשה, רחוב המסגר 9, תל-אביב 67776.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאשה בפייסבוק
מומלצים