שתף קטע נבחר
אסתי רואה לדנה וליובל בשורות
הגרפולוגית אסתי טל מייעצת לכם בענייני זוגיות על ידי קריאה בכתב היד. והפעם: דנה ויובל, זוג שנישא לאחרונה מבקש לקבל חיזוק לשבירת הכוס

כמה מילים על בני הזוג

דנה (22) ויובל (25), זוג דתי שנישא לפני שלושה חודשים אחרי קשר של כשנתיים וחצי.

 

מה הם ביקשו לדעת

הזוג שהתמסד לאחרונה, פנה במטרה לקבל חיזוק שהרגשות העזים של שיתוף, חברות ואהבה עמוקה שהם חשים אחד

 כלפי השני הם אמיתיים, ושהצעד שביצעו הוא נכון.

 

מה אני רואה בשורות של דנה

דנה היא טיפוס מאד מאוזן נפשית (ולגילה הצעיר זה בהחלט הישג!) ועיקר המחשבות שלה עוסקות בחיי היומיום והבית המשותף שהם עתידים להקים. אין לה שאיפות שחורגות מיכולותיה והיא מסודרת וברורה מאד לגבי עתידה.

 


כתב ידה של דנה: טיפוס מאוזן נפשית 

 

מה אני רואה בשורות של יובל

יובל הוא טיפוס הרבה יותר מוחצן מדנה, כזה האומר שעל ליבו ומצד שני הוא הרבה יותר זהיר ממנה. הוא "ביצועיסט" ופועל תוך כדי חשיבה מתמדת.

 


כתב ידו של יובל: "ביצועיסט"

 

תשובתי לשאלתם כפי שהיא עולה מכתב ידם

בכתב היד של יובל ודנה רואים תכונות דומות המעידות על התאמה בסיסית. יפה לגלות שאפילו החלוקה בין הרגש וההיגיון מחולקים אצל כל אחד מהם בצורה די דומה. ניתן לראות את זה על פי המרווחים בין המילים ובין השורות, מהלך השורות וסימני כתב רבים המשותפים לשניים. מתוך הכתב אפשר לגלות שגם דנה וגם יובל לא ממהרים לבצע משימות, הם מעדיפים לחכות לדקה התשעים ואז הם פועלים בשיא המרץ לסיים המטלה. בשורה התחתונה, היות שמרץ לא חסר לאף אחד מהם, הרי שהם יעמדו במטלות הקמת תא משפחתי כפי שהם רוצים וישיגו את רצונם.

 

מה אתם יכולים לראות בשורות שלכם

באבחון כתבי היד של בני הזוג נגלה בפני "עולם הזוגיות" של שניהם ורואים כי הם דומים בתכונות רבות אך מצד שני, שונים במקומות אחרים מה שיוצר השלמה מלאה לזוגיות בריאה. דנה יותר ברורה מיובל וחשוב לה שיבינו למה היא מתכוונת. יש לה הרבה סבלנות ונועם הליכות בזמן שיובל פועל מהראש כך שהצורך שלו לגונן, יוביל אותם לזוגיות מוצלחת ולבית יציב ונעים. אין ספק שהחתונה של בני הזוג הייתה מהלך נכון לזוגיות שלהם ואני צופה לשניהם מימוש כל התכונות היפות שבאים לידי ביטוי בכתב ידם.

 

מתלבטים בבעיה זוגית?

בואו לגלות את הפתרון בהתאמה בין כתב היד שלכם ושל בני זוגכם! הגרפולוגית הוותיקה אסתי טל מאבחנת, מייעצת, מלמדת ומעבירה הרצאות בפני גופים שונים בתחום.

 

איך משתתפים במדור?

שולחים לאסתי שאלה בצירוף דוגמת כתב יד שלכם ושל בני זוגכם, עם שם מלא וחתימה (הפרטים יישארו חסויים). את הדוגמה יש לכתוב לאורך דף שלם ללא שורות, בעט כדורי בלבד.

דואר: "רואה לכם בשורות", עיתון לאישה, רחוב המסגר 9, תל-אביב 67776

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עדי אדר
אסתי טל.
צילום: עדי אדר
צילום: Index Open
רוצים גם? שלחו לנו כתב יד.
צילום: Index Open
לאשה בפייסבוק
מומלצים