שתף קטע נבחר

ביום כיפור נגנב מחבט הטניס של רבין

ביום הקדוש ביותר ליהודים, פרצו אלמונים למרכז הטניס ברמת השרון, ניפצו את הזכוכית המשוריינת וגנבו את מחבט הטניס בו נהג רבין להשתמש במשחקיו. "אני מזועזעת, זה מעשה נבזי", אמרה מנכ"לית המרכז, ג'נין שטראוס שביקשה מהגנבים להשיב את המחבט

מחבט הטניס של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין, שהוצג במרכז הטניס ברמת השרון, נגנב מהמקום במהלך יום הכיפורים. הפורצים ניפצו את ארון הזכוכית המשוריינת שבה נשמר המחבט, ונמלטו מבלי שהפעילו אזעקות כלשהן. רק אתמול (יום ג'), כאשר הגיעו עובדי המרכז למקום הם גילו את הפריצה ואת הארון השבור.

 

במרכז הטניס אומרים כי מי שפרץ למקום כנראה ידע מה הוא מחפש, שכן פרט לארון המחבט של רבין, לא נגרם נזק לרכוש אחר במרכז ולא נגנב ציוד אחר מהמקום.

 

רבין  היה חובב טניס והרבה לשחק, בעיקר במרכז הטניס ברמת השרון. על הארון שבו נשמר המחבט היה מוצב כיתוב כי מדובר באנדרטה לזכרו של ראש הממשלה לשעבר. את המחבט, בו נהג רבין לשחק, תרמה למרכז אשתו, לאה רבין, לאחר הירצחו.

 

"אני מזועזעת, זה מעשה נבזי", אמרה מנכ"לית המרכז, ג'נין שטראוס. "יצחק ולאה תרמו רבות למרכז הטניס, ולאה הייתה בין מניחות אבן הפינה למקום. יצחק מסמל ערכים וחינוך למצויינות, והמרכז ממשיך בדרכו ומשקיע בתחום הזה בקרב בני נוער גם שאינם לומדים טניס במרכז".

 

לדברי שטראוס, היא שוחחה בטלפון עם דליה רבין פילוסוף, בתם של יצחק ולאה שלדבריה גם כן הביעה זעזוע מגניבת המחבט. "גם אני וגם היא מבקשות ממי שביצע את המעשה שיחזיר את המחבט", היא סיימה.

 

סגן מפקד משטרת גלילות, רב פקד יהודה בר, אומר כי בעקבות התלונה נפתחה חקירה בעניין אך עדיין לא נעצרו חשודים, והמחבט טרם נמצא.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משחק טניס בימים ההם
צילום: יענקל'ה סער, לע"מ
מומלצים