שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גלי צה"ל הגישה תלונה במשטרה נגד המתחזה

  מפקד גלי צה"ל, אבי בניהו, הגיש תלונה במשטרת ישראל על הונאה ומעשה מרמה, בעקבות ההתחזות שהובילה לשידור ידיעה שגויה בתוכניתו של רזי ברקאי

  מפקד גלי צה"ל, אבי בניהו, הגיש אתמול (ה') תלונה במשטרת ישראל על הונאה ומעשה מרמה, בעקבות ההתחזות שהובילה לשידור ידיעה שגויה בגלי צה"ל.

   

  בתוכניתו של רזי ברקאי "מה בוער" דווח כי סלי מרידור מוותר על מינויו לשגריר ישראל בושינגטון, זאת לאחר שנועץ עם המהרישי יוגי. מקור הידיעה היה במידע כוזב שהגיע למערכת התוכנית מאדם שהחזיק במספר הטלפון הנייד הישן של מרידור.

   

  רזי ברקאי סיפר אתמול ל-ynet כי "מישהו הצליח לעבוד עלינו במשך 24 שעות והתחזה כדובר של סלי. הטלפון שלו היה אכן הטלפון של סלי, אבל התברר שזה מספר שהוחלף ואנחנו בקשר עם האיש הזה מאתמול ב-18:00. דיברנו אתו כמה וכמה פעמים. הוא דיבר כאיש מקצוע, אמר שדיבר עם ה-CNN ושאינו יודע למי לתת קדימות, לקול ישראל או לגל"צ. גם כלי תקשורת אחרים היו אתו בקשר. אנחנו לא היחידים שיצאנו עם הידיעה שהוא בדרכו לושינגטון.בשלב מסוים קבענו ראיון עם סלי דרכו. הוא הודיע לנו שהראיון התבטל מפני שסלי מכנס מסיבת עיתונאים, אליה הוזמנו ערוצי הטלוויזיה ותחנות הרדיו ובה הוא יודיע שהוא מסתלק מהתפקיד בעצת המהרישי ושהוא חסיד גדול של המהרישי. לרגע לא חשבנו שמדובר במתחזה. יצאנו עם הידיעה הזאת בצורה מסוייגת כשבדקנו שוב והוספנו הכחשות ועד השידור לא ידענו אם הפילו אותנו בפח. לאחר מעשה, אחרי המון שנים בתקשורת, זו פעם ראשונה שעובדים עלי בצורה כל-כך מוצלחת. אני מתנצל עמוקות בפני סלי מרידור ובפני המשפחה. אנחנו מנסים בגל"צ לאתר את המתחזה, אבל בינתיים בלי הצלחה".

   

  מתחנת הרדיו הצבאית נמסר בתגובה: "גלי צה"ל הינה כלי תקשורת ציבורי. עובדיה, לרבות רזי ברקאי, הינם עובדי ציבור ויש במעשה משום מרמה והכשלת עובד ציבור במילוי תפקידו. המעשה, מלבד היותו נפשע, גרם בעקיפין להכשלתם והטעייתם במזיד של מאות אלפי מאזינים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים