שתף קטע נבחר

מה גרם לאיתן והגימלאים לחדש את הקמפיין?

רשמית, את "עשרת ההישגים" הם מפרטים בעיתון לקראת יום הקשיש בכנסת. "גימלאים לא קוראים באופן שוטף עיתונים, שיידעו מה הצלחנו לעשות עבורם". ריח של בחירות באוויר?

האם מפלגת הגימלאים מריחה בחירות? היום (ב') פרסמה המפלגה מודעה בגודל עמוד בעיתונים, המפרטת את הישגיה מאז הצטרפה לקואליציה. 

 

במודעה פירטו הגימלאים עשרה הישגים לטובת הקשישים, בשווי כולל של 1.4 מיליון שקלים. בין ההישגים: עדכון קצבת הזיקנה של הביטוח הלאומי, תופסת לגימלאים מקבלי השלמת הכנסת, הגדלה משמעותית של של התרופות ואפילו הקמת לשכת קשר שתהווה אוזן קשבת לכל גימלאי ישראל. בתחתית המודעה מבטיחים הגימלאים ש"זוהי רק ההתחלה". 

 

במפלגה מסבירים כי ההחלטה לפרסם את המודעה באה בעקבות דרישה של ציבור בוחריהם, שטענו שלא נעשה בעבורם דבר מאז הצטרפה המפלגה לממשלה. עיתוי הפרסום, מדגישים שם, אינו קשור לבחירות, אלא בא לקראת "יום הקשיש הבינלאומי" שיצויין מחר בכנסת. 

   

"יש לנו התחושה שציבור הגימלאים לא היה מודע להישגים הרבים שהצלחנו להשיג בתקופה הקצרה בה היינו בממשלה. לכן ראינו חשיבות לפרט ולהסביר את הישגנו", נמסר מהמפלגה. "הגימלאים הנזקקים, שעבורם השגנו את מרבית ההישגים, לא קוראים באופן שוטף עיתונים, שכן רכישת עיתונים הינה דבר יקר עבורם. עתה אנו מקווים כי הגימלאים ידעו מה הצלחנו עד כה לעשות עבורם".

 

הגימלאים מבטיחים לא לשבת בחיבוק ידיים במושב החורף של הכנסת. לדבריהם, הם מתכוונים לערוך תיקוני חקיקה שיביאו לתוספת קבועה לסל הבריאות בשיעור של שני אחוז בכל שנה. להביא לתיקון בחוק הבנקאות - הכרה בקצבאות הביטוח הלאומי לצורך קבלת אשראי, העדפה במכרזים לנכים ומוגבלים והשוואת קיצבאות שערים בין אלמנה ואלמן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
רפי איתן ויעקב בן-יזרי. חוגגים הישגים
צילום: גיל יוחנן
מומלצים