שתף קטע נבחר

השייח דרוויש מאחל שקצב ייצא "צח כשלג"

ראש הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית התארח לארוחת איפטאר בבית הנשיא והביע תמיכה: "אני מקווה שנראה את מר קצב שוב צח כמו שלג"

הנשיא משה קצב קיבל הערב (יום ד') תמיכה נוספת - הפעם מראש הפלג הדרומי של התנועה האיסלמית, השייח עבדאללה נימר דרוויש. האחרון התארח בסעודת האיפטאר (סוף צום הרמדאן) בבית הנשיא ואמר כי "חובה על כל אזרח יהודי, ערבי ונוצרי לתמוך בנשיא קצב".


קצב ונציגי המוסלמים (צילום: גיל יוחנן)

 

בסעודה נכחו ראשי העדה המוסלמית בישראל שהביעו גם הם תמיכה מוחלטת בנשיא קצב. השייח דרוויש, שאמר כי הוא מאחל לקצב שייצא מהפרשה "צח כשלג", הוסיף בשיחה עם ynet בתום האירוע: "אני אישית הופתעתי מכך שהתקשורת כבר תלתה אותו בכיכר העיר. אני לא יכול לקבל שתקשורת כל כך מכובדת במדינה דמוקרטית תולה נשיא מדינה בכיכר העיר עוד לפני שהוגש נגדו כתב אישום ולפני שבית המשפט אומר את דברו.

 

"רבותיי - אנחנו מדינת חוק אז בואו ניתן לחוק לעשות את שלו. שנית, הנשיא קצב אדם חם מאוד, לבבי, קרוב לכל אדם יהודי וערבי, ואנחנו נדהמים לשמוע מה שהצונאמי התקשורתי יצר".

 

במהלך האירוע, אמר השייח דרוויש: "אדוני הנשיא, אנחנו היום במדינה דמוקרטית. התקשורת - אתם לא בית המשפט ואתם צריכים לדווח בלי להאשים. יש לי בקשה אליך, כבוד הנשיא: אחרי שראיתי היום את החיוך שלך, אני רוצה שתרחיב אותו". נאומו של דרוויש סחף מחיאות כפיים סוערות והשייח סיים אותו במילים: "אני מקווה שנראה את מר קצב שוב צח כמו שלג, משרת את האזור הזה ואת השלום בהרבה מקומות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
קצב ונימר דרוויש
צילום: גיל יוחנן
מומלצים