שתף קטע נבחר

הגמלאים חנכו סניף ראשון: עם הפנים לרשויות

בעת חנוכת סניף ראשון בירושלים, אמרו שרי הגמלאים רפי איתן ויעקב בן-יזרי שהם מתכוונים לשים דגש על הבחירות לרשויות המקומיות. איתן התייחס גם לסוגיית פולארד

מפלגת הגמלאים חנכה היום (ד') את הסניף הראשון בירושלים, במסגרת קמפיין פתיחת סניפים וכפי שמגדירים את זה במפלגה: "לאחר שעיכלנו את ההצלחה הגדולה, הגיע הזמן להתארגן". במפלגה כבר מצהירים, "נתמודד בבחירות לרשויות המקומיות".

 

הכרעת בג"ץ השבוע לפיה אין מניעה שהשר רפי איתן יהיה חבר בממשלה הורידה מעט לחץ מהשר לענייני גמלאים. השר שאמר שהיה בטוח לאורך כל הדרך כי זו תהיה החלטת בג"ץ, השיב ל-ynet בנוגע ליונתן פולארד: "הצהרתי על כך בכנסת כבר, אמרתי והצהרתי שלאורך כל השנים לא היה ראש ממשלה אחד שלא שוחחתי עימו בנושא הזה. לא היה צינור שלא השתמשתי בו ואפילו בשבועות האחרונים עשיתי בעניין ואני מקווה שזה יניב פרי".

 

הוא סירב לפרט האם מדובר בפעולות הקשורות בביקורו של ראש הממשלה בארה"ב. עם פתיחת הסניף בירושלים סיפרה ח"כ נאווה ארד על כוונת המפלגה להתמודד בבחירות לרשויות המקומיות ועל כך שגמלאים רבים פונים אליהם שיסייעו להם להתמודד בבחירות המונציפאליות. שר הבריאות, יעקב בן-יזרי, אמר: "עצם הקמת הסניפים זה בסיס כדי לנסות ולהריץ מועמדים למועצות ולעיריות עד סוף 2007. הנוכחות של הגמלאים תתבטא בכמה מקומות".

 

השר הוסיף כי, "למרות שהגמלאים נבחרו והופיעו בקול תרועה רמה, הם לא ייעלמו בקול ענות חלושה. הגמלאים הפכו את הסיעות האחרות לחברתיות בעל כורחן". ומה בנוגע לתקציב המדינה: "עד לקריאה השניה והשלישית יזרמו עוד הרבה מים בירדן", הבטיח ולא יסף. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
רפי איתן
צילום: גיל יוחנן
עם שר הבריאות, יעקב בן-יזרי
צילום: גיל יוחנן
מומלצים