שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לב עם פיגור קל

  בפעם השלישית שגדי התאהב באקסית שלו שנים ארוכות לאחר שנפרדו, כשסיים לסחוט החוצה את תחושות העצב וההחמצה, הוא קלט סוף כל סוף מה הבעיה שלו

  גדי היה מהנדס מבריק ויצירתי, אבל נדרשו לו שנים ארוכות להבין שיש לו לב איטי. זה נקלט לו רק בפעם השלישית שהוא התאהב באקסית שלו שנים ארוכות אחרי שנפרדו. כשסיים לסחוט החוצה את העצב וההחמצה, גדי הבין שיש כאן תופעה עמוקה יותר מסתם געגוע לדבר לא מושג, כטענת חבריו. גדי היה איש לוגי, ואחרי שניתח את הרומנים בחייו הגיע למסקנה שללב שלו לוקח זמן רב מהממוצע להתאהב. או אם לקרוא לילד בשמו - יש לו לב עם פיגור קל.

   

  הרגע בו גילה גדי על הפיגור של הלב שלו היה אחד החשובים בחייו. הוא לא חשב לרגע להיעלב, כי הוא ידע שהיכולת שלו לאהוב עצומה לא פחות מכל אחד אחר. בכל זאת, גדי הבין שאין לו עתיד עם נשים שליבן פועם בקצב ממוצע, כי כמו בסיפוריו הקודמים הן יתאהבו לפניו, והקשר לא יוכל להחזיק מעמד עם אהבה חד צדדית. אבל היה אור בקצה המנהרה: הוא האמין שישנן בנות במדינתו הקטנה, ואולי אפילו בעיר הגדולה שלו, שכמו בחזונו, גם בחזן פועם לב מפגר.

   

  את שירה מצא בסוף בפורום סרטי מדע בדיוני

  גדי יצא לשליחות בשם האהבה ומיהר לפרסם בעשרות פורומים את העובדה שיש לו לב מפגר והוא מחפש מישהי דומה. הוא לא התמקד רק בפורומים של זוגיות, אלא ניסה להשאיר סימנים בכל מיני פורומים, בין אם בענייני תרבות ספורט או חדשות. את שירה מצא בסוף בפורום סרטי מדע בדיוני. הם לא החליפו תמונות לפני הפגישה, אלא סיכמו ביניהם שכיוון שהם גרים קרוב הם פשוט ייפגשו, ואם לא יסתדר עם המראה, הם רק יחליפו חוויות וייפרדו.

   

  היה קליק הדדי כבר בפגישה הראשונה. גדי אהב את המראה שלה, ונראה שגם שירה אהבה את שלו, כי הם התנשקו בשדרה. היתה לו הרגשה טובה, התרגשות קטנה ושלווה מתוקה, כי הרי אין כאן לחץ להתאהב, לשניהם יש לבבות מפגרים ואפשר לקחת את הזמן. לכן גדי הופתע כל כך אחרי שבועיים, כשהרגיש שהוא רוצה לראות את שירה כל יום. אבל בשל העובדה שהאהבות הקודמות שלו התחילו רק אחרי הפרידה, לקח לו שבועות ארוכים לפרש את התחושות שלו לגבי שירה.

   

  הרגע בו הבין גדי שהוא מאוהב בשירה היה אחד החשובים בחייו. לרוע המזל, האושר נאלץ להשפיל את מבטו בצל המבוכה, כי הרי גדי תיאר את הלב האיטי שלו בעשרות פורומים, ואיך עכשיו הוא התאהב תוך דקה, כמו איזה ילד בן 16? הוא שקל אם לספר לשירה, התגנבה לו ללב תקווה קלושה אך מתוקה להפליא שאולי יש פה כימיה של פעם בחיים וגם שירה נפלה כמוהו במלכודת האהבה. הוא ניסה לרמוז לה כדי לראות אם היא התחושה הדדית, אבל היא לא הבינה את הרמזים, החיוכים הטיפשיים וההסמקות, ולבסוף החליט גדי להתוודות בפניה על אהבתו.

   

  שירה לא הסתירה את אכזבתה. "כל כך מהר? רק לפני חודש יצאת מעורך כדי לתאר לי כמה שהלב שלך מפגר".

  גדי נכלם והסמיק. "מצטער, לא הייתי מוכן לזה. פעם ראשונה שזה קורה לי".

  "כל כך קיוויתי שנוכל לתזמן את זה יחד..."

  "את אולי קרובה?" ניסה לגרד תקווה קלושה.

  "קרובה? גדי, זה לא סקס שאני מרגישה מתי אני עומדת לגמור. אנחנו מדברים כאן על אהבה, ולי כידוע יש לב מפגר. זה יכול לקחת שנים".

  "אני אחכה לך", הכריז בפרץ אבירות ספונטני, "אני אוהב אותך, ואני אמתין כמה שצריך".

   

  היא פחדה שתיגמר לו האהבה עד שהיא תתאהב

  אבל שירה סירבה שהוא יחכה. היא פחדה שתיגמר לו האהבה עד שהיא תתאהב, ואז היא תישאר עם לב שבור. הם החליטו להיפרד, וגדי חזר לפורומים שלו, שם הצליח למצוא בחורות נוספות בעלות לב איטי, אבל הוא לא היה מרוכז בפגישות איתן, ישב מרוקן ודמיין את שירה. גדי פחד לאבד את האהבה הגדולה לשירה, כי ידע כבר את ליבו מכל צדדיו, והיה ללב המפגר הזה מנגנון חכם - ברגע שלא קיבל בחזרה אהבה, הוא היה מצליח לרוקן את אהבתו, כמו בלון עם חור.

   

  הרגע בו קלט גדי שהוא לא מוכן לוותר על האהבה לשירה היה אחד החשובים בחייו. מהר מאוד אחרי התגלית המרעישה עלה בראשו רעיון מסוכן, בהתחלה הוא רק השתעשע איתו, אבל כמו תמיד אצל גדי, המשחק הפך לאובססיה, והאובססיה - למציאות. הרעיון התבסס על האפשרות שאם גדי יצליח להקפיא את הלב שלו עד ששירה תתאהב, אז הוא יוכל לשמר את האהבה, וברגע שגם היא תתאהב הם יוכלו לממש את אהבתם.

   

  הפעם הוא גלש לפורומים של רפואה מתקדמת

  גדי התחיל שוב לגלוש בהתלהבות, הפעם לאתרים ופורומים של רפואה מתקדמת, עד שמצא את מבוקשו. לא היתה אפשרות אמנם להקפיא לב, אבל הוא הצליח למצוא חברה בקליפורניה, שמציעה טכנולוגיה חדשנית המקפיאה את כל הגוף לתקופה של עד שבע שנים. זה היה סטארט-אפ טרי שהתחיל להקפיא אנשים רק לפני חצי שנה, ולא היו להם עדיין התנסויות בהפשרתם בחזרה לחיים. אבל גדי החליט שהוא לוקח את הסיכון ומקפיא את עצמו למען האהבה. ככלות הכל, הוא היה רוב הזמן בעליו של לב איטי, אבל תמיד נותר רומנטיקן חסר תקנה. גדי חתם על הטפסים, מכר את המכונית כדי לשלם את הסכום המפלצתי, וכבר באותו יום שלח לשירה אימייל: "אהובה, החלטתי שאני לא מוותר עלייך. עזבתי את הארץ, אני לא מתכוון לדבר איתך או לפגוש אותך עד שתודיעי לי שאת אוהבת אותי. עד אז נתקשר רק דרך אימייל. אני ממתין לך בציפייה. שלך באהבה, גדי".

   

  לפני שנכנס למקפיא, גדי צילם עשרות קטעי וידאו קצרים כשהוא לבוש בגדים שונים, בהם הצהיר על אהבתו לשירה. הוא שלח אותם לעמית. היה לעמית תפקיד משמעותי בפרויקט חייו של גדי - הוא היה זה שצריך לכתוב לה את האימיילים בשמו של גדי, לשלוח לה את קטעי הוןידאו עם הצהרות האהבה ולהרגיע את הוריו של גדי, שלא הבינו מה המהנדס המוכשר עושה במנזר בהודו בלי חיבור לטלפון. נוסף לווידאו ולהודעות, גדי השאיר לעמית חוברת הוראות ברורות עם הנחיות התנהגות במצבים שונים, כשהחשובה בהן היתה שלא להפשיר את גדי בשום אופן לפני ששירה מצהירה על אהבתה - או לגדי (סיום הפשרה בהצלחה), או למישהו אחר (סיום הפשרה בכישלון).

   

  בשנה הראשונה עמית שלח לשירה אימיילים נוטפי אהבה כל שבוע. גם אותו הדביקה ההתלהבות מהמהלך האמיץ של גדי. הוא היה משוכנע שאלוהים אוהב גברים שנכנסים למקפיא למען האהבה, ושעוד דקה שירה תתאהב בגדי. עברו דקה, דקתיים, שירה יצאה עם אחרים, השיבה לכל אימייל מגדי, אבל עדיין נותרה ללא אהבה. בשנה השנייה האט עמית את קצב האימיילים, ובשנה השלישית לא הפסיק לקלל את הלב המפגר של שירה. אבל הוא לא נכנע ומילא את ההוראות בדייקנות, המשיך לשלוח הודעות של אהבה, עד שהגיע האימייל המיוחל משירה, שבע שנים פחות שבוע אחרי שגדי נכנס למקפיא: "אני אוהבת אותך, תחזור לארץ מהר וניתן ללבבות המפגרים שלנו לפעום יחד".

   

  עמית ישב רועד מול המחשב וקרא את האימייל שלה עשרות פעמים. הוא שמח מאוד, רק התחיל לדאוג קצת לגבי השחרור של גדי מהמקפיא, כי בינתיים קרו כמה תקלות בהפשרה וחלק מהאנשים התעוררו עם אצבעות ללא תחושה, זיכרון שנמס, או מוח דפוק.

   

  הדאגות של עמית היו מיותרות. גדי קם בריא בגופו ובנפשו, ושבוע אחרי תרגילי הפיזיותרפיה שהחזירו לו את התנועה זינק כמו פנתר וטס לשירה. עדיין אהב אותה בעוז, למרות שאחרי ההקפאה הוא נותר צעיר בשבע שנים ואילו שירה השתנתה מאוד. פניה לא נותרו חסינים לחמסינים במדינה, וגופה צבר קילו נוסף על כל שנה שהוא היה בהקפאה.

   

  גדי לא ויתר עם אהבתו והציע לה נישואים. כיוון ששניהם אהבו בעוז וגדי היה מהנדס מוצלח, הם חיו באושר ובעושר שנה שלמה, עד שגילו שגם עם לבבות מפגרים האהבה יכולה להיגמר מהר, הרבה יותר מהר מהקצב בו הופיעה.

   

  הרגע בו הבין גדי שהחיים קצרים מדי בשביל לחפש אהבה היה אחד החשובים בחייו. אחרי הגירושים משירה הוא ידע בדיוק מה הוא צריך לעשות. הוא שוב נכנס לאינטרנט בהתלהבות, אבל הפעם בחר להתמקד בפורומים ללא אהבה ופרסם את המודעה החדשה שלו: "גבר בן 35 שנראה צעיר מגילו בשבע שנים לפחות מחפש אשה שאוהבת סקס ויודעת לקחת את הזמן".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סי די בנק
  איך עכשיו הוא התאהב תוך דקה, כמו איזה ילד בן 16?
  צילום: סי די בנק
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים