שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בגלל רמון, נדחה הערעור של עמרי שרון
  עולם קטן: עורך דינו של חיים רמון, דן שינמן, הוא במקרה גם סניגורו של עמרי שרון. שינמן הודיע על עומס בגלל משפט רמון, והתוצאה: הערעור במשפט שרון, שאמור היה להיערך ביום ד', נדחה ל-25 בינואר

  המלאכה מרובה: עורך דינו של חיים רמון, דן שינמן, הוא גם סניגורו של עומרי שרון. ביום רביעי אמור היה להתקיים דיון בערעור של עמרי שרון, אבל עו"ד שינמן ביקש לדחות את הדיון בשל העומס בו הוא נתון במשפט רמון. לפיכך, הערעור במשפטו של שרון נדחה ל-25 בינואר.

   

  היום נמשך שלב הסיכומים במשפטו של שר המשפטים לשעבר, רמון. עו"ד שינמן אמר כי "בסוף המשפט, כאשר כל החומר פרוס כבר בפני בית המשפט, ניתן לראות כי אי אפשר להגיע למסקנה אלא זיכוי הנאשם". לדבריו, "כשאנחנו מדברים על הטרדה מינית, מדברים על נאשם שמטריד מתלוננת ואני אומר שגם הפמיניסטים שבינינו לא ירצו לראות שכאשר אישה יוזמת, התגובה כלפיה היא הטרדה".

   

  שינמן הוסיף כי "המתלוננת יצרה תמונה מעוותת של כל מה שקרה כשהיא מעלימה את חלקה ומגדילה את חלקו של רמון". לדבריו, "היום ברור שכאשר ליעד (המפקדת של ה') התקשרה לניצב יוחנן דנינו כדי להתייעץ איתו והוא רשם פרוטוקול של השיחה ביניהם, הרי היום ברור שאין כל קשר בין הדברים שכתב לבין המציאות".

   

  שינמן טען להגנה מן הצדק (הליך החקירה היה לקוי) וזאת, לטענתו, בשל פרשת האזנות הסתר. בין היתר הוא התייחס לכך שחומר ההקלטות הגיע לידיו לאחר שהמתלוננת סיימה להעיד, כאשר במשך תקופה ארוכה הכחישו בפרקליטות את קיומן של הקלטות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ירון ברנר
  חיים רמון
  צילום: ירון ברנר
  צילום: ירון ברנר
  עמרי שרון
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים