שתף קטע נבחר

הושחת האתר של ח"כ ישראל חסון

הושחת האתר של יוזם הצעת החוק לזיהוי טוקבקיסטים. "אם תעז לסגור לנו את הפה, נסגור לך את האתר ואת האימייל האישי שלך", כתבו המשחיתים

אתר האינטרנט הרשמי של ח"כ ישראל חסון ("ישראל ביתנו") הושחת הערב (ג'). גולשים שהקליקו על אחת הכותרות החדשותיות המופיעות מצד שמאל באתר הופנו לדף בשרת האחסון החינמי angelfire.com.

 

בדף פורסמה תמונה בה נראה ראשו של ח"כ חסון מודבק על גבי טרקטור צעצוע ומעליו הכיתוב "מר חסון בצורת שופל". "תרגיע בבקשה את השפם הקופצני שלך, עם הצעות חוק מטופשות, שנועדו לסגור לטוקבקיסטים את הפה. סין זה לא פה", נכתב בדף.

 

"אם תעז לסגור לנו את הפה, נסגור לך את האתר ואת האימייל האישי

שלך". המשחית חתם בכינוי The Pale Tracker.

 

תגובת ח"כ חסון 

יועץ התקשורת של ח"כ חסון מסר בתגובה: "מי שטוען שהוא מחפש את חופש הביטוי, חשף את הפרצוף האמיתי שלו כסותם פיות. אנו רואים בחומרה שמחוקק בישראל מקבל איומים מפורשים, תחת מעטה של אנונימיות פחדנית. באם לא תתוקן השחתת האתר תוך 12 שעות, נפנה בתלונה לקצין הכנסת בתלונה על איומים כלפי עובד ציבור".

 

ח"כ חסון הניח בסוף אוקטובר הצעת חוק על שולחן הכנסת, לפיה יש לחייב אתרי אינטרנט לדרוש ממגיבים לכתבות להירשם ולחשוף את זהותם האמיתית כתנאי לפרסום תגובותיהם לכתבות ברשת.

 

דיון בכנסת

על פי הצעת התיקון לחוק התקשורת (זיהוי מגיבים באתרי אינטרנט) "בלי לגרוע מסמכויות השר לפי סעיף זה, השר יקבע, בתקנות או ברישיון, הוראות לעניין חובתו של בעל רישיון מיוחד למתן שירותי גישה לאינטרנט, להבטיח כי באתרי אינטרנט שבהם ניתנת לגולשים האפשרות להגיב על תוכן

הידיעות המתפרסמות באתר, יידרשו הגולשים להזדהות בדרך שניתנת לאימות באמצעים סבירים כתנאי למתן אפשרות להגיב לתוכן כאמור".

 

בשבוע הבא (יום ד', 13.12 בשעה 12:30) עורך ח"כ חסון בכנסת אירוע בנושא "תרבות הדיון באינטרנט", במטרה "לבחון כיצד יש לטפל בסוגיה זו, בצורה שתשמור על הליברליות אבל גם על האנושיות ברשת". לאירוע מוזמנים אנשים שמרגישים כי נפגעו מתגובות ויש להם אמירה בנושא, וגם קוראים טוקבקיסטים.

 

הדיווח הראשוני התקבל באמצעות האימייל האדום

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלעד גרשגורן
ח"כ ישראל חסון
צילום: אלעד גרשגורן
מומלצים