שתף קטע נבחר

בני סלע נתפס - אבל מי יקבל 100 אלף שקל?

"קרן פישר" הציעה ביום בריחתו של בני סלע פרס כספי בסך 100 אלף שקלים לאזרח שיביא ללכידתו. עכשיו, כשהאנס הסדרתי נמצא מאחורי סורג ובריח, טוענים רבים שהם אלה שסיפקו את המידע המשמעותי ביותר ובזכותם הוא נעצר. מי יחליט? המשטרה

"קרן פישר", שהציעה 100 אלף שקלים לאזרח שיביא ללכידתו של האנס בני סלע, מסרה הערב (שבת) שהמשטרה תחליט מי הוא האדם שראוי לקבל את הפרס הנכסף. פניות רבות התקבלו במשטרה מצד אנשים הטוענים כי הם אלה שתרמו את המידע המשמעותי ביותר שסייע בלכידתו של האנס הסדרתי אתמול בנהריה.

 

 

מיד לאחר בריחתו של סלע פנתה הנהלת "קרן פישר" למפכ"ל המשטרה, רב ניצב משה קראדי, ולשר לביטחון פנים, אבי דיכטר, והציעה לתרום 100 אלף שקלים לאזרחים שיביאו ללכידת האנס. השר דיכטר הודיע לקרן בעקבות מגבלות החוק נבצר מהמשטרה לקבל את התרומה, משום שלמהלך כזה נדרש אישור מהממשלה.

 

בעקבות סירובה של המשטרה לקבל את התרומה, החליטה הקרן "להעמיד את הפרס לכל מי שתרומתו ללכידת סלע הייתה מכרעת".

 

מהנהלת הקרן נמסר כי בכוונתה לפנות למשטרה בבקשה שזו תכריע מי מבין האזרחים והשוטרים, שהיו מעורבים במעצרו מחדש של סלע ראויים לקבל את הפרס, והמידע שמסרו היה המשמעותי ביותר לעצם הלכידה.

 

"מאחר שלהנהלת 'קרן פישר' אין את המידע או היכולת לאבחן את איכות פניות האזרחים, אנו מקווים שהמשטרה תסייע לנו באיתור האזרחים והשוטרים הראויים ביותר לפרס. אנו נעניק את הכסף כאות הערכה והוקרה לגורם הרלוונטי להשבתו של האנס הנמלט אל מאחורי סורג ובריח", הודיעה הקרן.

 

המשטרה עצרה אמש את סלע בנהריה לאחר מרדף שארך שבועיים, ויום לאחר שוועדת החקירה בעניין בריחתו פרסמה את ממצאיה. סלע הגיע לבית קרוביו בנשר, נתן להם זר פרחים, וכאשר הלך משם הם דיווחו על כך למשטרה, שמיהרה לפרוס מחסומים בכל אזור הצפון.

 

סמוך לאחד המחסומים ליד קיבוץ לוחמי הגטאות, דיווח אזרח לשוטרים שצפה במכונית הונדה לבנה שנסעה לאחור לתוך אחד הפרדסים. שם ניסה סלע להימלט מהמכונית. השוטרים פתחו אחריו במרדף רגלי, והצליחו ללכוד אותו. סלע היה מבוהל וניסה להתנגד למעצר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חגי אהרון
סלע. שווה 100 אלף שקל
צילום: חגי אהרון
צילום: חגי אהרון
השוטרים שתפסו את סלע. יקבלו פרס?
צילום: חגי אהרון
מומלצים