שתף קטע נבחר

הנייה לחמינאי: ניפגש במסגד אל-אקצה

בפגישה עם המנהיג הרוחני האיראני הביע ראש הממשלה הפלסטיני תקווה "להיפגש בקרוב במסגד אל אקצה". חמינאי הבטיח כי "באמצעות מאבק ניתן להשיב לפלסטינים את כל השטחים, וחד משמעית: דבר זה יוגשם"

המנהיג הרוחני של איראן, עלי חמינאי, התייחס היום (א') בפגישתו עם ראש הממשלה הפלסטיני, איסמאיל הנייה, לניסיון של התעלמות במשך 60 שנה מהסוגייה הפלסטינית. "באמצעות מאבק ניתן להשיב לפלסטינים את כל השטחים, על כל חלקיהם, ולהקים בהם ממשלה פלסטינית. חד משמעית דבר זה יוגשם", הבטיח.

 

 

סוכנות אירנ"א הביאה את דבריו של חמינאי. המנהיג האיראני אמר כי "האומה הפלסטינית צועדת בכל יום צעד קדימה ואני בטוח שיום יבוא והאדמה הזאת תנוהל בידי הפלסטינים". חמינאי הביע את תמיכת איראן בממשלה הפלסטינית לאור הדברים שאמר הנייה בסוף השבוע, כי ממשלתו לא תכיר בישראל ולא תכיר בהסכמים שנחתמו עימה.  


כבוד להנייה בטהרן (צילום: רויטרס)

 

הנייה הקצין בביקורו בטהרן את התבטאויותיו, הן במישור המדיני והן במישור הדתי. הנייה אמר לחמינאי: "ימשיך כבודו בדרכו של האימאם ח'ומייני, תמיד תמכתם בעם הפלסטיני ואני מקווה שבעתיד הקרוב ניפגש במסגד אל-אקצה".

 

הנייה אמר עוד כי "הדור שנאבק היום מול הציונים ויצר את האינתיפדה הראשונה והשנייה הוא דור של צעירים עם מוטיבציה גבוהה מאוד. זה הדור שישחרר את פלסטין".

 

ראש הממשלה הפלסטיני הדגיש בפגישתו עם חמינאי שוב כי הממשלה הפלסטינית הנוכחית לא תכיר אף פעם במשטר הציוני. לדבריו המאבק המזויין בישראל הוא חלק מהאסטרטגיה של חמאס ושל העם הפלסטיני כולו: "ההתנגדות היא הדרך היחידה לשחרור פלסטין. כל הפלסטינים בוחרים בדרך הזו כדרך רצינית, לא טקטית". 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
עוד פגישה. חמינאי והנייה
צילום: רויטרס
צילום: רויטרס
הנייה הבוקר. יש דור עם מוטיבציה
צילום: רויטרס
מומלצים