שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קרוב רחוק

  yes stars Base , ימים א'-ו', 12:55 / HOT family, א'-ה', 18:15

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  איידן מגלה שבל נעצרה ומנסה לדבר על לבו של אנג'לו. טוני מביע את אכזבתו בפני צ'ארלי. איירין מבקשת מצ'ארלי לשחרר את בל. השוטרים בתחנה מחליטים להשאיר את איירין במעצר עד השימוע.

   

  קסאבייר מציע להוגו לנצל את התקיפה לטובת הרחבת העסק. אנשי העיירה חושדים בסיפורו של הוגו. ניקול וטריי מתקרבים עוד יותר, וחבר ותיק מבקר את רומן.

   

  רומן מתקשה להתמודד עם מה שקרה ושוקל להתוודות. העניינים בין ניקול לטריי מתלהטים. ג'ון מטיח בהוגו האשמות והוגו מאבד שליטה.

   

  ניקול לא מרוצה מההשפעה של גארדי על אביה. גארדי מודיע לרומן שהגיע הזמן לטפל במה שגרם לו להתעוור ולוקח אותו לקפוץ מגשר גבוה. עורכת הדין מודיעה לאיירין שלא תשוחרר בערבות.

   

  גארדי דוחף את רומן מהגשר ורומן זועם ומגרש אותו מביתו. ניקול מודאגת מההשפעה הרעה של גארדי על אביה. ליאם אומר לאיידן שיתרחק מבל כדי שתוכל להמשיך הלאה. איידן מתעמת עם בל.

   

  בפרקים הקודמים

  מיילס ו-וי.ג'יי מוצאים יד אדם שנשטפה אל החוף. צ'ארלי פותחת בחקירה. היא מנסה להפריך שמועה על הגעת כריש למפרץ. הוגו יוצא לצלילה לילית בלי להיות מודע לסכנה.

   

  הוגו יוצא לצלילה לילית ואיש לא מצליח ליצור איתו קשר. קסאבייר פוחד שיותקף על ידי כריש. אנג'לו חוזר לסאמר ביי לחקירת התקיפה ומזעזע את שלוות התושבים.

   

  הוגו מגיע לביה"ח ומתמוטט לאחר שתקף אותו כריש. ניקול מתיידדת עם טריי, אך רומן וכל חבריה מתנגדים לחברות ביניהם. אנג'לו מתעמת עם מרתה והיא אומרת שלעולם לא תסלח לו על שהרג את ג'ק.

   

  ליאה מבקשת מרומן שידבר עם וי-ג'יי וינסה לשחרר אותו מהטראומה שעבר בחוף הים. בל משתחררת ממוסד הגמילה. היא פוגשת את ליאם ואיידן מקנא. אנג'לו יוצא לחקור מקרה של נעדר בלב ים.

   

  ליאם מבקש מבל לדבר עם אשתו ולהסביר לה שאין ביניהם כלום. ג'ו ואיירין מובהלים אל בית החולים. אנג'לו חוקר את איירין ומנסה להאשים אותה בהיעלמותו של לו.

   

  שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

  פורסם לראשונה 04/01/2007 16:59

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים