שתף קטע נבחר

מורה בישיבה הורשעה בקיום יחסי מין עם תלמיד

המורה, ששימשה כמחליפה בישיבה התיכונית ברחובות, הודתה במעשה במסגרת עסקת טיעון ואמרה כי ביצעה אותו בשל דחפיה המיניים. על פי המשטרה, היא הזמינה חמישה מתלמידיה לשיעורים פרטיים בביתה וקיימה עימם יחסי מין. למרות זאת, הורשעה לבסוף בביצוע מעשה מגונה בתלמיד אחד בלבד

מורה מחליפה ב"ישיבת הדרום" ברחובות הורשעה בבית משפט השלום ברמלה בקיום יחסי מין עם אחד מתלמידיה, כך הותר אמש (יום א') לפרסום. המורה הודתה במעשה במסגרת עיסקת טיעון וכעת צפויה התביעה לדרוש מבית המשפט שהיא תרצה את עונשה במסגרת עבודות שירות ומאסר על תנאי.

 

הפרשה נחשפה לראשונה לפני כשנה וחצי, לאחר שהמורה נחשדה בקיום יחסי מין עם חמישה מתלמידיה. מחקירת המשטרה עלה כי המורה, ששימשה כמחליפה בישיבה התיכונית "ישיבת הדרום", יצרה קשר עם התלמידים בבית הספר ואז התקשרה אליהם כדי להזמין אותם לביתה לשיעורי תגבור. אולם במקביל לשיעורים הפרטיים, נהגה לקיים עמם יחסי מין.

 

המורה טענה: "זה נעשה בהסכמה"

אמו של אחד התלמידים, שהבחינה בשינוי בהתנהגותו של בנה, גילתה את המתרחש והתלוננה במשטרה. במקביל, התלוננה גם הנהלת הישיבה נגד המורה. בחקירתה סיפרה המורה כי ביצעה את המעשה בשל דחפיה המיניים.

 

כאשר הובאה המורה לחקירה, תחילה היא הכחישה את המיוחס לה, אבל כשהחוקרים נקבו בשמותיהם של הנערים שעימם שכבה, היא נשברה ופרצה בבכי: "עשיתי את זה מתוך דחף מיני. זה היה מעשה שטות ואני מצטערת על כך", אמרה.  

 

המורה טענה לזכותה כי המעשים נעשו "בהסכמתם המלאה" של התלמידים. בעקבות הודאתה שוחררה המורה ממעצר, ונצטוותה שלא להתקרב לבית הספר עד לסיום החקירה. 

 

על אף שבראשית החקירה נחשדה המורה בקיום יחסי מין עם חמישה תלמידים, היא הואשמה והורשעה לבסוף בביצוע מעשה מגונה בתלמיד אחד בלבד. גזר דינה של המורה צפוי להינתן רק אחרי שבית המשפט יקבל לידיו תסקיר של קצין מבחן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סי די בנק
מהכיתה - למיטה
צילום: סי די בנק
מומלצים