שתף קטע נבחר

גברי לוי קיבל הצעה לחזור לתפקיד בהתאחדות

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם כי יו"ר ההתאחדות לשעבר, שהתפטר מתפקידו לפני למעלה משלוש שנים, קיבל הצעה לחזור לתפקיד בכיר בהתאחדות לכדורגל

יו"ר ההתאחדות לשעבר, גברי לוי, מועמד לשמש בתפקיד בכיר במסגרת השינויים הפרסונליים שיערכו בחודש מארס, עם כניסתו של אבי לוזון לתפקיד יו"ר ההתאחדות במקום איצ'ה מנחם. כך מפרסם הבוקר (ב') העיתון "ידיעות אחרונות".

 

לוי, שמאז התפטרותו לפני למעלה משלוש שנים נמנע במופגן מפעילות מעשית חרף העובדה שהוא משמש כחבר הנהלה, מחוזר בתקופה האחרונה על ידי נספר מחבריו בסיעת הפועל המבקשים לראותו פעיל יותר במסגרת ההתאחדות.

 

לוי עצמו סירב להגיב לנושא. לוזון דווקא הסכים לדבר ואמר: "אני לא יודע על כך דבר. למרות זאת, אני יודע שהציבור צמא לשינוי. יש לי מנדט לעשות כמעט כל מה שאני רוצה".


גברי לוי. חוזר למסדרונות באיצטדיון ר"ג? (צילום: יועד כהן)

 

ההתאחדות ערכה היום ישיבת מזכירות שנפתחה בדברי הספד ליעקב חודורוב ז"ל, שוער נבחרת ישראל לשעבר שהלך לעולמו בשבוע שעבר, וליו"ר ההתאחדות לשעבר, זאב בר סבר ז"ל. חברי המזכירות כיבדו את זכרם בדקת דומיה ובהמשך הישיבה נערכה סקירה על ידי צוות ההתאחדות בכל הנוגע להיערכות לקראת המשחק בין ישראל לאנגליה במסגרת בית 5 של מוקדמות יורו 2008, שייערך ב-24 לחודש מארס הקרוב.

 

כמו כן, אישרה המזכירות לצאת למכרזים בנושא רכבים, נסיעות והדפסת כרטיסים והתקבל דיווח לגבי תוכנית לצמצום הגרעון הצבור בהתאחדות, על פיו בכל שנה ייחסך סכום של 1,100,000 שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים