שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אתרי הימורים בחו"ל נחסמים בפני ישראלים
  מלחמת משרד המשפטים בהימורים באינטרנט ממשיכה לקצור פירות. אתרי הימורים גדולים מחו"ל מודיעים: לא נקבל הימורים מישראלים

  אתרי משחקים גדולים של חברת PartyGaming נחסמו בפני ישראלים בימים האחרונים, על אף שהם פועלים מחוץ לגבולות הארץ. החסימה החלה בעקבות המאבק באתרי הימורים עליו הכריזו משרד המשפטים והמשטרה לפני למעלה משנה.

   

  לא מקבלים הימורים מישראלים

  הגישה למשחקי ההימורים המופעלים על ידי PartyGaming אינה זמינה. בפני הגולשים הישראלים המנסים להמר באתר לא מוצגת הודעה, אך בשירות הלקוחות של החברה הזדרזו לציין כי במסגרת הסכמי רכישה עם חברות משחקים אחרות, בינהן Empire Online שנרכשה מהישראלי נועם לניר, הוחלט על השעיית כל ההימורים של שחקנים ישראלים.

   

  בתקנון של Partygaming נכתב כי המשחקים מותרים בהתאם לחוקים בהם יושב השחקן.

   

  ב-PartyGaming ממליצים לגולשים שהימרו באתר בעבר לגשת לחשבון שלהם החל ממחר (ב') על מנת לממש יתרות זכיה או הפקדה שנותרו בחשבונות.

   

  נוסף על כך, גולשים ישראלים שניסו להמר ב-Gamebookers, שנרכש לאחרונה על ידי PartyGaming, נתקלו בהודעה הכוללת את כתובת ה-IP שלהם והמסר הבא: "גולשים ישראלים אינם מורשים להיכנס ל-Gamebookers ואינם יכולים לפתוח חשבונות".

   

  עוד נכתב בהודעה כי מי שאינו תושב ישראל ובכל זאת מקבל את הודעת השגיאה מתבקש לשלוח מסמכים המוכיחים זאת לכתובת הדואר האלקטרוני של שירות הלקוחות.

   

  חלק מהחברות נאבקות בהחלטה

  המשטרה פנתה בחודש שעבר לפרקליטות והודיעה למפעילי אתר play65 כי ארגון הימורים במשחקי שש-בש באינטרנט מהווה עבירה פלילית. בניגוד ל-PartyGaming, ב-play65 בחרו להילחם בהחלטה וסיפקוו חוות דעת משפטיות התומכות בלגיטימיות של האתר.

   

  מנכ"ל אתר ההימורים ויקטור-צ'נדלר הגיע השבוע לארץ על מנת להשתתף בדיון על נושא ההימורים, ועוכב על ידי המשטרה לחקירה בחשד לפרסום הימורים בספורט. מויקטור צ'נדלר נמסר בתגובה כי "אין מדובר בעבירה על פי החוק הישראלי מאחר וכל התשתית מצויה מחוץ לישראל".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  הימורים. מחוץ לתחום לישראלים
  צילום: איי פי
  מומלצים