שתף קטע נבחר

שאראס ילבש את המספר 33 בווריורס

המעבר לגולדן סטייט אילץ את הליטאי לוותר על חולצה מספר שלוש, אותה לבש בפייסרס. הבעיה: אדידס בנתה את קמפיין ההנעלה שלו בישראל וליטא סביב הסיפרה שלוש

שרונאס יאסיקביצ'יוס נשלח ביום רביעי מאינדיאנה פייסרס לגולדן סטייט ווריורס בטרייד מפתיע, שהכניס גם אותו קצת להלם (כך לפחות טענו ב'קונסקו פילד האוס' באינדיאנפוליס). הוא יצטרך לצאת ממנו במהרה, תוך כמה ימים, שכן כבר במוצאי שבת הקרובה יתכן וידרש לרשום את הופעת הבכורה שלו בקבוצתו החדשה במשחקה הביתי ב'אוקלנד ארינה' מול קליבלנד קאבאלירס.

 

מלבד העניינים הלוגיסטים הסבוכים הנוגעים ממעברו מאינדיאנפוליס שבצפון מזרח ארצות הברית למפרץ סן פרנסיסקו שבמערב, נדרש שאראס לקבל החלטה גם בנוגע למספר חולצת המדים החדשה שיילבש. מסתבר שאין מדובר בהחלטה של מה בכך וזו גרמה למחלוקת זוטא עם חברו אל הרינגטון, איתו הגיע בטרייד מהפייסרס.


שאראס עם הבוסים הישנים. לא הצליח לשמור על המספר (איי.פי)

 

האפסנאי של הווריורס, אריק היוסן, סיפר בראיון קצר ל'סן פרנסיסקו כרוניקל' על התסבוכת עליה נכנס כשניסה לברר מה הם המספרים המועדפים על ארבעת השחקנים החדשים של הווריורס - שאראס, הרינגטון, סטיבן ג'קסון וג'וש פאוול. לפי היוסן, הרינגטון הקדים ליצור קשר ודרש את הספרה שלוש. הבעיה היא ששאראס, שלבש את חולצה מספר שלוש בפייסרס רצה לשמור עליה גם בקבוצה החדשה. בלית ברירה, יצטרך להסתפק בחולצה מספר 33, למגינת לבם של יחצ"ניו.

 

"הרינגטון התקשר ואמר לי: 'אני חייב לקבל את מספר שלוש'" סיפר היוסן, "שרונאס לבש את חולצה מספר שלוש בפייסרס ורצה אותה גם פה. כשאמרתי לו שהרינגטון הקדים אותו, הוא קיבל זאת בהבנה, אבל חברת הנעליים שלו ('אדידס') לא היתה מרוצה במיוחד. הם בנו את הקמפיין שלו בליטא וישראל סביב הספרה שלוש. עכשיו הוא מספר 33".

  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
שאראס ונעל המריבה
צילום: אלי אלגרט
מומלצים