שתף קטע נבחר

בת-ים: רצח את אשתו ונשאר לישון איתה

סמוך לשעה 11:30 בבוקר הגיע הבעל לתחנת המשטרה בבת-ים וסיפר לחוקרים המופתעים שרצח את אשתו. שוטרים שיצאו למקום מצאו את האישה מוטלת ללא רוח חיים. בשחזור בפני השוטרים טען הבעל כי רצח את אשתו מאחר שקינא לה

גבר בן 36 רצח את אשתו דירתם ברחוב בלפור בבת-ים. הבעל הגיע בצהריים (יום ב') לתחנת המשטרה, וסיפר לחוקרים שרצח כבר אתמול את אשתו, נטליה שפירוב, ונשאר לישון איתה בבית. שוטרים שהגיעו למקום מצאו את גופתה של האשה, ועצרו אותו מיד. לבני הזוג, שעלו לפני מספר חודשים ארצה, אין ילדים. 

 

הבעל החשוד ברצח שיחזר בשעות הערב את המעשה בפני חוקרי המשטרה. לדבריו, הוא קינא לאשתו לאחר שגילה שהייתה עם גבר אחר בדירה וכאשר חזר הביתה רב עמה וחנק אותה למוות. לאחר מכן, הוא צפה בטלוויזיה במשך כל הלילה, שתה בירה ובבוקר הסגיר עצמו למשטרה.

 

 

החשודעובד כמאבטח במועדון בתל אביב ואשתו עבדה בבוטיק בגדים בבת ים. כאשר הגיעו השוטרים אחר הצהריים לבעלת הבוטיק לספר לה על שארע, היא פרצה בבכי וסיפרה לשוטרים כי היא הנרצחת הייתה "בחורה חמודה שהייתה מאוד מסורה לעבודתה".

 

מחר בבוקר יובא החשוד ברצח להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון, ובמשטרה מעריכים שבזמן הקרוב יוגש נגדו כתב אישום בגין רצח.  

 

ההודאה

סמוך לשעה 11:30 הגיע הבעל לתחנת המשטרה וסיפר לחוקרים המופתעים שרצח את אשתו, כבת 25. שוטרים סיפרו שהריחו אלכוהול מפיו ונבדק האם היה שיכור. למקום הוזעקו כוחות משטרה, מד"א ומכבי האש. כשפרצו את הדלת מצאו את האישה שוכבת ללא רוח חיים בדירה.

 

צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותה של האישה. למקום הוזעקה מעבדת זיהוי פלילי ניידת ובמקביל החלו לחקור את הבעל באשר למניעים שהובילו אותו לרצוח את אשתו.

 

מפקד משטרת מרחב איילון, ניצב משנה אהרון אקסול, אמר בתדרוך לעיתונאים: "במקביל לבואו של הבעל למשטרה, התקבל דיווח על חשש לאסון בדירה מקרובי משפחתה של האישה, שסיפרו שהם חוששים לחייה". הוא ציין שלפי שעה לא ידוע על עבר אלים בקשר בין בני הזוג.

 

לפני פחות מחודש רצח בעל את אישתו ההרה בביתם בחולון וניסה להתאבד. הבעל הרוצח נפצע באורח קל עד בינוני. ארבעה מבין שבעת ילדיהם של הזוג, בני שלוש עד 20, היו בבית בשעת הרצח. מעט לפני שתקף את אשתו התקשר הגבר לקרובי משפחה ובאחת השיחות אף אמר להם: "זהו נמאס לי, לא יכול יותר". ילדי המשפחה הועברו לשירותי הרווחה.


פורסם לראשונה 22/01/2007 12:12

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנרצחת. נטליה שפירוב
צילום רפרודוקציה: ירון ברנר
זירת הרצח
צילום: ניב קלדרון
פינוי הגופה מזירת הרצח
צילום: ניב קלדרון
הבניין שבו אירע הרצח
צילום: ניב קלדרון
מומלצים