שתף קטע נבחר

פגע וברח: הולך רגל דימם למוות בשולי כביש 4

ההרוג, בן 34, נמצא בתעלה בשולי הכביש, צפונית לצומת רעננה צפון. ליד הגופה היו שלולית דם וחלקים של מכונית דייהטסו, ובהם מראת צד. נראה כי ניתן היה להציל את הנפגע - לו היה הנהג הפוגע עוצר ומושיט לאיש עזרה

יהושע יגודייב, בן 34 מחדרה נהרג בתאונת פגע וברח הערב (יום ד') בכביש 4 צפונית לצומת רעננה-צפון. נראה כי האיש דימם למוות, וכי ניתן היה להצילו אם הנהג שפגע בו היה עושה את המעשה המתבקש - מושיט לו עזרה ומזעיק כוחות הצלה.

 

עובר אורח שהלך בשולי כביש 4 הבחין בגופת גבר מוטלת בשלולית מים בתוך תעלה בשולי הכביש. האזרח הזעיק את כוחות ההצלה, ולמקום הגיע צוות רפואי של מד"א ירקון שקבע את מותו של הגבר. על הגופה נמצאו סימני חבלה שנגרמה מפגיעת רכב.

 

למקום הגיעו בוחני לשכת התנועה של משטרת מרחב שרון בפיקודה של רב-פקד סיגל בר-צבי. הם מצאו חלקים שונים של רכב מסוג דייהטסו ובהם מראה ימנית. צוות כיבוי אש שהוזעק למקום שאב את מי השלולית, על מנת לאפשר לחוקרים לחפש ממצאים נוספים.

 

במשך היום לא התקבל אף דיווח על תאונה במקום שבו נמצאה הגופה. במשטרה אומרים כי עדיין לא ברור מתי אירעה התאונה וכמה זמן היתה הגופה במקום עד שנמצאה. נראה כי הגבר צעד בשולי הכביש ורכב שהגיע מכיוון דרום פגע בו בעוצמה.

 

עדיין לא ברור אם הגבר נהרג במקום, אך ליד הגופה התגלתה שלולית דם שנספגה באדמה, מה שמעלה את החשש שהגבר דימם למוות.

 

במשטרה מבקשים מנהגים שנסעו במקום והבחינו בתאונה להתקשר ולמסור עדות. כמו כן מבקשים במשטרה כי מי שמבחין ברכב פרטי מסוג דייהטסו ללא מראה ימנית ועם סימני פגיעה בדופן הימנית של הרכב ייצור קשר עמם. פרטים שימסרו אזרחים עשויים להוביל למציאת הנהג הפוגע שברח מבלי להושיט עזרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רענן בן צור
גופת ההרוג בתאונה מונחת בשק שחור
צילום: רענן בן צור
מומלצים