שתף קטע נבחר

מקגריידי הודיע רשמית: אני הולך לאורלנדו

הפרי-אייג'נט של טורונטו הודיע כי הוא החליט סופית לחתום באורלנדו מג'יק

טרייסי מקגריידי, הסמול-פורוורד ששיחק ב-3 העונות האחרונות בטורונטו ראפטורס הודיע בסוף-השבוע: אני הולך לאורלנדו.
מקגריידי בן ה-23 נחשב לכשרון אדיר ולאחד מארבעת השחקנים המבוקשים בשוק השחקנים החופשיים השנה. בסוף העונה הודיע מקגריידי כי הוא עוזב את הראפטורס, דבר שהוביל לחיזורים נמרצים מצידן של קבוצות רבות בליגה, ביניהן האורלנדו מג'יק, השיקאגו בולס והמיאמי היט. אחרי דיווחים שונים וסותרים הודיע השחקן כי הוא מעדיף לשחק ליד ביתו שבאורלנדו וייצטרף לגרנט היל במדי המג'יק.
הודעתו של טים דאנקן בשבוע שעבר, כי הוא נשאר בסאן-אנטוניו, שיחררה למג'יק את 67 מיליוני הדולרים ששמרו לו תחת תקרת השכר ויאפשרו את החתמת מקגריידי ל-6 עונות.
הודעתו של מקגריידי, משאירה את אדי ג'ונס כפרי-אייג'נט המוביל בשוק ועליו נאבקות שיקאגו ומיאמי.

מיהם חתם בקליבלנד. סטיבנסון ביוטה

כריס מיהם, הסנטר מאוניברסיטת טקסס שנבחר במקום השביעי בדראפט השנה, סיכם את תנאיו בקליבלנד קאבאלירס וישחק בקבוצה בשלוש העונות הקרובות.
שחקן התיכונים, דה-שואן סטיבנסון, שנבחר על-ידי היוטה ג'אז במקום ה-23 בדראפט, ישחק בשלוש העונות הקרובות ביוטה במהלכן וירוויח סכום כולל של 2.7 מיליון דולר. החתימה המוקדמת על החוזה, התקיימה למרות הסתבכותו של סטיבנסון בקטטה המונית בבית-ספרו ביום הדראפט.
רוקיז נוספים שחתמו בקבוצותיהם: דר-מאר ג'ונסון, בחירה שישית בדראפט השנה, חתם לשלוש שנים באטלנטה הוקס תמורת סכום כולל של 5.65 מיליון דולר. ספידי קלאקסטון שנבחר במקום ה-20 בדראפט חתם בפילדלפיה 76'. ייצטרף אליו לקבוצה, מארק קארצ'ר שנבחר 48 בסיבוב השני על-ידי הסיקסרס וחתם גם הוא על חוזה לעונה הקרובה.

לפנייה לכתב/ת
allsport
טרייסי מקגריידי
allsport
מומלצים