שתף קטע נבחר

ללא חת: בלשי המשטרה התקוטטו עם אבוטבול

"בדיקה שגרתית" שערכו בלשי המשטרה לפרנסואה אבוטבול שהשתחרר מהכלא, הסתיימה בקרב של מכות. הרקע: אבוטבול התגרה בשוטרים ושאל אותם אם אינם חוששים לבוא לבדם למשרדו

מכות בחוץ: בלשי המשטרה התקוטטו עם פרנסואה אבוטבול, בן למשפחת הפשע מנתניה, לאחר שהתגלע ויכוח בין הצדדים. כך נודע היום (ב') ל-ynet. עד כה לא טרח אף צד להתלונן על האחר.

 

אבוטבול, בן למשפחת הפשע מנתניה, השתחרר בחודש דצמבר 2006 לאחר שריצה חמש שנים מאסר על עבירות אלימות וסחיטה. בלשי המשטרה הגיעו אתמול למשרדו למעין ביקורת כיוון שהוא עדיין מוגדר כיעד משטרתי. המשרד נמצא באזור התעשיה הישן בנתניה, סמוך לעסק שבבעלותו. במהלך הבדיקה התפתח ויכוח בין הצדדים. מקורות במשטרה טוענים כי אבוטבול הביע כלפיהם זלזול, כששאל אותם כיצד אינם מפחדים להגיע לבד למשרדו.

 

עד מהרה יצאו הצדדים אל מחוץ למשרד ואז התפתח קרב מכות ביניהם, ממנו יצאו כל המעורבים ללא פגע. מקורות במשטרה דיווחו כי הם שתקפו את אבוטבול, אך עמדתם מנוגדת לזו שהציגו מקורות עבריינים בעיר. הם סיפרו כי אבוטבול הוא שתקף את השוטרים. למרות הכל החליטו שני הצדדים לא להתלונן.

 

בהקשר לאלימות שהתגלעה היום בין הצדדים מיהרו סניגוריו של אבוטבול להכחיש את הידיעות. עו"ד מיטל יצחקי ומירון רוזנטל מסרו: "אין תגובה", והוסיפו הכחשה "שמרשנו נקט אלימות כלפי שוטרים".

 

ממשטרת מרחב שרון נמסר בתגובה כי כל מי שיש לו טענות כלפי השוטרים מוזמן לפנות למח"ש.  

 

אבוטבול נכלא לאחר שנפל קורבן לתרגיל עוקץ מבריק, במהלכו הצליח סוכן חשאי לבלות יום-יום בקרבתו. השוטר אדר רוקח עבד במשך שמונה חודשים כשומר ראשו של אבוטבול ואסף נגדו ראיות בחשד לסחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע. גזר הדין ניתן במסגרת עסקת טיעון שבה נקבע כי עונשו של אבוטבול לא יעלה על חמש וחצי שנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רענן בן צור
אבוטבול בתקופת מאסרו
צילום: רענן בן צור
מומלצים