שתף קטע נבחר

חשוד ב"פגע וברח" בגהה: חשבתי שזה חזיר בר

לפני שבוע בדיוק צעד יהושע יגודייב בשולי כביש 4, צפונית לצומת רעננה. רכב שפגע בו וברח גרם למותו. בעזרת הציבור לכדה המשטרה חשוד במעשה, שהודה במיוחס לו

"חשבתי שפגעתי בחזיר בר". כך טען תושב אילניה כבן 20, שנעצר הלילה (יום ד') בחשד כי פגע בהולך רגל בכביש גהה ונמלט מהמקום בשבוע שעבר. יהושע יגודייב בן 34 מחדרה, מת במקום. המשטרה מצאה על מכוניתו של החשוד סימני פגיעה.

 

את גופתו של יגודייב מצא במקרה עובר אורח, כשהיא מוטלת בשלולית מים בשולי כביש גהה, צפונית לצומת רעננה צפון. מיד עם מציאת הגופה הגיעו למקום חוקרי המשטרה. על פי הסימנים על הגופה נראה כי הוא נפגע מרכב חולף בעת שצעד בשוליים. במקום נקוותה שלולית דם ונראה כי לאחר הפגיעה דימם יגודייב למוות בצד הכביש. בסריקות במקום נמצאו מראה ימנית של רכב וכן חלקי מכונית, שמעוצמת הפגיעה ביגודייב נעקרו ממנה. הבדיקה העלתה כי מדובר ברכב סובארו טנדר.

 

במשטרת מרחב שרון הוקם צוות חקירה בפיקודו של ראש משרד התנועה במשטרה כפר סבא פקד דודו כהן. המשטרה פרסמה את סוג הרכב הפוגע, כשהמראה הימנית חסרה בו וסימני פגיעה ניכרים בדופן ימין שלו, וביקשה את עזרת הציבור באיתורו.

 

ראש לשכת תנועה במשטרה מרחב שרון, רפ"ק סיגל בר צבי, אמרה כי הפרסום סייע ללכוד את החשוד. "בסיומה של עבודת נמלים הצלחנו לאתר את זהותו של החשוד. הוא הופתע כשהגענו למקום עבודתו ועצרנו אותו. עבר שבוע מאז התאונה, והוא לא טרח לדווח עליה למשטרה".

 

בחקירתו סיפר החשוד, כי עשה את דרכו מלוד לביתו בצפון הארץ. הוא סיפר כי הדרך היתה חשוכה וכי לא הבחין בהולך הרגל. לדבריו, הוא הרגיש שפגע במשהו אך חשב שמדובר בחזיר בר. במשטרה אומרים כי הנהג מודה במיוחס לו ובכוונתם לבצע בעזרתו שחזור של המעשה.

 

בני המשפחה סיפרו, כי ביום התאונה הוא יצא לראיון עבודה שהתקיים סמוך לכפר סבא בצהריים. עם סיום ימי השבעה על מותו, הביעו כעס רב על הנהג הפוגע.

 

גרטה זכרוב, אחותו של יגודייב תהתה: "למה הוא לא עצר לעזור לו? הוא היה יכול להציל את החיים שלו. ככה לדרוס ולברוח"?

 

בני המשפחה הדגישו: "הוא השאיר אותו למות בצד הדרך. אם הוא היה עוצר, מגיש לו עזרה ראשונה ומזעיק אמבולנס הוא היה מציל אותו. ממה הוא פחד? שהפצוע ירים עליו יד? אנחנו רוצים לפגוש אותו ולשאול אותו פנים אל פנים למה הוא לא עזר לו".

 

יהושע היה הבכור במשפחת יגודייב. הוא הותיר אחריו בן בן חמש, הורים ושלושה אחים. "הוא אף פעם לא הזיק לאף אחד, הוא נתן כבוד לכולם, גם ילדים בני שבע וגם מבוגרים בני 70 אומרים שתמיד הוא כיבד אותם ואף פעם לא שמעו אותו מרים קול או מתרגז. מה שאנחנו עוברים זה חלום רע שהפך למציאות. מרגיז שהנהג אממר שהוא חשב שהוא פגע בחיה. הוא לא ראה שמדובר בבן אדם?"

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יגודייב. איבד דם רב
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
צילום: רענן בן צור
מקום התאונה
צילום: רענן בן צור
מומלצים