שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  מראה חריג: מטוסי קרב הרעידו את שמי הקריות

  רבים מתושבי הקריות יצאו מבתיהם וממקומות עבודתם נוכח רעש חריג שהחריד את אוזניהם. לעיניהם נגלה מטוס נוסעים מלווה במטוסי קרב, שחלפו בגובה נמוך. צה"ל: מדובר באימון שגרתי

  מטוס נוסעים מלווה במטוסי קרב חלף בצהריים (יום ד') מעל שמי הקריות. כך דיווחו ל-ynet עדי ראייה, שנחרדו מהרעש החריג. מצה"ל נמסר כי מדובר בשגרת אימונים רגילה.

   

  "הרעש היה ממש חזק, כל השכנים יצאו מהבתים להסתכל. הם טסו לכיוון מזרח", סיפר דוד מקריית ים. לדבריו, "בסביבות 13:20 חזרתי מבית הספר, שמעתי רעש ממש חזק של מטוס. הסתכלתי החוצה וראיתי מטוס גדול ולבן שטס בגובה יחסית נמוך, ואחריו עוד שניים-שלושה מטוסי קרב".  

   

  מוטי, תושב צור שלום, סיפר: "ישבנו בבית ופתאום עבר מטוס גדול, לא יודע איזה, בגובה נמוך. שלושה מטוסי קרב ליוו אותו. היה רעש גדול ויצאנו לראות. לא ראינו תופעה כזו מעולם, בטח לא מעל צור שלום. מטוסי קרב של חיל האוויר טסו ממערב למזרח, כשאחד מעל המטוס ושניים מעליו. זה נראה תמוה".

   

  גיל, תושב קריית מוצקין: "בעודי הולך ברחוב, חלף מטוס נוסעים מלווה בארבעה מטוסי קרב, וזה נראה מוזר. הם טסו בגובה נמוך".

   

  טל מקריית מוצקין סיפר על רעש "של מטוס שהולך להתרסק". לדבריו, "רצנו החוצה וראינו את מטוס הנוסעים כששובל שחור יוצא מארבעת המנועים שלו. אחריו דלקו שני מטוסים שנראו כמו F-15. הם היו במרחק של כחצי ק"מ מאחוריו. כל המטוסים טסו נורא נמוך, לא יותר גבוה מבניין של שמונה קומות. היה רעש חזק מאוד. הם טסו לכיוון צפון מזרח".

   

  גם אושרי מקריית מוצקין סיפר על "שריקה איומה של מטוס", ששמע. "עליתי לגג, ראיתי מטוס נוסעים, סוג של בואינג עם ארבעה מנועים. הוא בא מכיוון מערב וטס לכיוון צפון מזרח. אחריו ראיתי שני מטוסי קרב".

   

  מידע ראשוני לידיעה זו התקבל בדואר האדום .

   

  בהכנת הידיעה השתתף חנן גרינברג
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים