שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שלמה בראבא ומיה דגן ינחו את פרסי התיאטרון

  טקס פרסי האקדמיה הישראלית לתיאטרון יתקיים בחיפה בסוף מרץ ובמהלכו ייערכו מחוות לזכרם של יוסי בנאי ועלי מוהר ז"ל. האירוע ישודר בטלוויזיה ב-4 באפריל

  שלמה בראבא ומיה דגן נבחרו להנחות את טקס פרסי האקדמיה הישראלית לתיאטרון. באירוע, שייערך ב-30 במרץ בחיפה, יוענקו פרסים ב-19 קטגוריות ובכללן פרס מפעל חיים ליעקב אגמון על תרומתו לתיאטרון הישראלי ולעולם הבמה ופרס הוקרה שיוענק למחלקת התרבות של גל"צ ולתכנית "בילוי נעים" בעריכתו והגשתו של מולי שפירא. פרס זה מוענק לתכנית הוותיקה, כך לשון חברי הנהלת הפרס, על תרומתה לקידום התרבות בכלל והתיאטרון בפרט.

   

  טקס פרסי התיאטרון הישראלי מתקיים זו השנה ה-11 ברציפות. באירוע משתתפים נציגי עשרה התיאטרונים הרפרטוארים לצד שלוש הפקות מסחריות פרטיות. כמדי שנה, כך גם הפעם, ייבחרו הזוכים בקטגוריות השונות על ידי 120 חברי אקדמיה, שהם נציגי איגודי היוצרים השונים, נציגי היכלי תרבות, נציגי ציבור ועיתונאים שצפו במהלך השנה החולפת בהצגות שניגשו לתחרות. את הטקס יביים צדי צרפתי ובמסגרתו ישולבו קטעים מתוך מחזות הזמר "הלהקה" ו"המפיקים" והמחזה המוזיקלי "המצליחים", כמו גם קטעי מחווה לזכרם של יוסי בנאי ועלי מוהר שהלכו השנה לעולמם. טקס פרס התיאטרון ישודר ב-4 באפריל בערוץ 2 ("קשת").

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שי רוזנצוויג
  מיה דגן ב"ברנשים וחתיכות". תנחה
  צילום: שי רוזנצוויג
  לאתר ההטבות
  מומלצים