שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  היכונו: המון מכשירים בתנועה

  שפע דגמים חדשים מבית ג'יפ, דודג' וקרייזלר, עומדים להגיע אלינו בזמן הממש-קרוב. פני היבואן ישתנו ללא הכר

  הצד האמריקני של קבוצת מכשירי תנועה, זה האחראי בארץ על קונצרן קרייזלר ומותגיו ג'יפ ודודג', נמצא בפני תקופה מרתקת ורבת חידושים. למעשה, כמות החידושים כה גדולה, עד כי כלל לא ברור איך יצליח היבואן לדחוק אותם לאולם התצוגה המוכר.

   

  היי הג'יפ

  את הרשימה פותח המותג ג'יפ עם הקומנדר שנחת לאחרונה בארץ, וכעת מתחיל שיווקו. מבחינות רבות מהווה הקומנדר הרבוע, גרסת שבעה מקומות ישיבה לגרנד-צ'ירוקי, ברמת אבזור גבוהה. בין היתר יהיו גג זכוכית כפול ופתיחה חשמלית לדלת אחורית. הוא יצויד במנוע ה-4.7 ליטר ויעלה כ-400,000 שקל, יקר ב-20,000 מהגרנד- צ'ירוקי. מאוחר יותר צפויה להגיע גם גרסת דיזל יקרה יותר.


  ג'יפ קומפאס

   

  שבועות ספורים אחר כך, באפריל הקרוב, ינחת בארץ רנגלר חדש. תחילה הוא יגיע בגרסת שתי דלתות ובמחיר של 230,000 שקל, מעט אחר כך תוצע גרסת ארבע דלתות במחיר של 260 אלף. אחרי הרנגלר יגיע תור הקומפאס, רכב הפנאי של ג'יפ שיגיע עם מנוע ה-2.4 ליטר, 172 כ"ס, המוכר מיונדאי סונטה. זה הרכב שאמור להתחרות ביונדאי טוסון, קאיה ספורטאז' וטויוטה ראב4, עם תג-מחיר נמוך מ-200,000 שקל.

   

  ודודג'

  באמצע השנה ינחתו כאן האוונג'ר והניטרו שיושקו בקרוב באירופה. הראשון מיועד להתחרות עם מנוע 2.4 ליטר במשפחתיות-גדולות מאירופה ויפן, אך עם 170 אלף שקל לא יכנס מתחת לרף מחיר קבוצה 4 לחישוב שווי ערך. הניטרו, רכב פנאי מעניין למראה, יוצע עם מנוע ה-3.8 ליטר 210 כ"ס. מחירו יהיה כ-240,000 שקל.


  דודג' אוונג'ר 

   

  האחות, קרייזלר סברינג, תגיע רק ב-2008. הסיבה לכך היא שרק אז ניתן יהיה להביא אותה עם מנוע גדול יותר (ה-2.7 ליטר), כדי ליצור בידול הולם בין השתיים. ב-2008 יגיע גם וויאג'ר חדש. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ג'יפ קומנדר
  קרייזלר סברינג
  דודג' ניטרו
  ג'יפ פטריוט. לא יגיע
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים