שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: התחזה לאוטיסט וביצע עבירות מין בנשים
  אילן אשד מראשון לציון התחזה על פי האישומים לפסיכולוגית והפנה נשים שחיפשו עבודה לטפל ב"אוטיסט" שסובל מאין אונות. מכתב האישום עולה כי אשד, שהתחזה גם לאוטיסט עצמו, אנס חלק מ-19 הנשים שהגיעו לביתו וביצע בהן מעשי סדום ומעשים מגונים

  תושב ראשון לציון התחזה לפסיכולוגית והזמין לביתו צעירות כדי שיטפלו באוטיסט שסובל מאי אונות בעקבות טראומה שעבר. כאשר הגיעו הנשים לביתו הוא התחזה לאוטיסט וביצע בהן מעשים מגונים ולפעמים אף אנס אותן. כך עולה מכתב אישום שהוגש היום (ה') לבית משפט המחוזי בתל-אביב. הנאשם נעצר בעקבות תחקיר ששודר בתוכנית "כלבוטק".

   

  הנאשם, אילן אשד (50) הואשם בביצוע עבירות מין ב-19 נשים בחודשים האחרונים. בין העבירות המיוחסות לו - אונס, אונס במירמה, מעשה סדום ומעשים מגונים. מכתב האישום, שהוגש על-ידי עו"ד יעל הראל מפרקליטות מחוז תל אביב, עולה כי החל מחודש ספטמבר 2006 אשד חיפש באופן שיטתי אחר מודעות לחיפוש עבודה שפירסמו צעירות באתרים שונים באינטרנט. אשד תיכנן לבצע בהן עבירות מין במירמה כשהוא משתמש בדמות פיקטיבית של פסיכולוגית או פסיכיאטרית אותה גילם בטלפון, תוך שהוא מחקה קול של אשה. 

   

  באותן שיחות הציע אשד לנשים לטפל באדם אוטיסט כביכול. הוא הציג עצמו בפני הצעירות כ"פסיכולוגית קוגניטיבית" וסיפר להן על היכרות רבת שנים בינו לבין בחור אוטיסט הזקוק לעזרה טיפולית. בשיחות הטלפון הוא סיפר לנשים על חייו הקשים של האוטיסט, ילדותו החשוכה, על כך שהוריו נהרגו בתאונת מטוס ועל התעללות מינית קשה שעבר כביכול שגרמה לו לטראומה.

   

  "הפסיכולוגית" ביקשה מהמתלוננות להיות עמה בקשר טלפוני רצוף ואמרה כי היא לא נמצאת בארץ, אך היא רוצה להיות חלק אינטגרלי מהטיפול. אותן נשים הגיעו לטפל ב"אוטיסט", שאשד התחזה אליו, לאחר שהוסבר להן על ידי ה"פסיכולוגית" כי אין לו כוונות מיניות וכי הוא סובל מאין אונות. היא אף הוסיפה כי הן יכולות לנצל את ההזדמנות ולתרגל מגע מיני עימו.

   

  על פי אחד מסעיפי האישום עולה כי באוקטובר 2006 הציג אשד את עצמו בכזב בפני אחת המתלוננות בתור אדם בשם אילן, הוא אמר שהוא דיסלקט שאינו יודע קרוא וכתוב ולכן הוא זקוק לשיעורים פרטיים. אשד הציע למתלוננת 60 שקלים לשעה עבור שיעור פרטי. כשהגיע לדירתה התנהג בכוונה באופן מוזר, השפיל את מבטו, אמר שעבר טראומה ומסר לה מכתב מהרופאה שלו כביכול, הכולל כתבה מעיתון על טיפול מיני לקורבנות התעללות שעוזר להם לחזור לתפקוד תקין.

   

  עוד עולה כי לאחר אותה פגישה שוחח אשד שהתחזה לפסיכולוגית עם המתלוננת. במהלך השיחה אמרה הצעירה כי היא אינה מוכנה לקיים יחסי מין עם ה"אוטיסט". אשד שאל האם היא תסכים שהוא יבצע בה מין אוראלי. ואכן בפגישות הבאות השניים ביצעו מין אוראלי, וכשהפסיק אשד, שכאמור התחזה לאוטיסט, להיות פסיבי, חשבה המתלוננת כי הטיפול הצליח. על מקרה זה הוא הואשם בסעיפים של אונס ומעשים מגונים. 

   

  יש לציין כי אשד היה עד לפני כשנתיים עורך דין, אך הוא הושעה מלשכת עורכי הדין בעקבות בעיות בתפקודו. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אשד בבית המשפט הבוקר.
  צילום: ניב קלדרון
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  ביצע עבירות מין ב-19 נשים. אילוסטרציה
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  מומלצים