שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ביה"ד הרבני בנתניה הורה להוציא דוברמן מהבית
  אשה שנמצאת בהליכי גירושים מבעלה פנתה לבית הדין הרבני לאחר שלטענתה הביא לביתם כלב דוברמן, במטרה להפחיד אותה ולהציק לה. הדיינים קיבלו את עמדתה ופסקו בהתאם

  בית הדין הרבני בנתניה נדרש השבוע לסוגייה חריגה: אשה שנמצאת בהליכי גירושים מבעלה, טענה כי הוא הביא לביתם כלב דוברמן מתוך כוונה להפחיד אותה ולהפריע לה. לפיכך הורו הדיינים להוציא את הכלב מהבית.

   

  בני הזוג, תושבי נתניה, עדיין מתגוררים יחד למרות שמדי פעם הבעל שוהה בבית המאהבת שלו. האשה, על פי צו בית הדין, אמורה להישאר ולהתגורר בדירת הזוג ולטענתה הבעל הביא לשם את הכלב כדי לגרום לה לעזוב את המקום.

   

  בעקבות ההתפתחות הגישה בקשה "בהולה ביותר" לבית הדין הרבני בעיר, באמצעות עורך דין רן רייכמן, ולפיה בעלה לא שיכן את הכלב אצל המאהבת שלו אלא דווקא בביתה, והכלב מפחיד אותה, מטריד אותה וגורם לנזקים.

   

  "הכלב עושה את צרכיו בתוך הבית ובמרתף, מלכלך, מפיץ ריחות רעים ודוחים. הוא השתלט על המרתף והיא אינה יכולה להשתמש בו", נטען בבקשה. במרתף נמצאים חפציה של האשה המשמשים אותה לאחזקת הבית, ללימודיה ולעבודתה, ובשל הימצאות הכלב במקום היא אינה יכולה להיכנס אליו.

   

  לדבריה, בעלה מסתובב עם הכלב בבית בכוונה להפחיד אותה, וכך הוא גם מפריע לה ופוגע בשלוותה. בנוסף טענה האישה כי "הוא הביא את הכלב למרות שידע שהאשה מתנגדת לכך נחרצות. הכנסת הכלב לדירה היא פרובקציה מכוונת על מנת לנקום באשה, ביודעו כי לא תוכל להמשיך לחיות כך, ומתוך כוונה לאלץ אותה לצאת מהבית".

   

  היא הוסיפה כי אין לה התנגדות לכך שהכלב יהיה בחצר הבית, במקום מגודר ובתנאים הולמים, על מנת שלא יתקוף שכנים ועוברי אורח.  

   

  בקשתה הועברה לבעלה כדי לקבל ממנו תגובה, אך כיוון שהוא לא טרח לעשות כן החליט בית הדין להוציא צו מניעה האוסר עליו להחזיק בכלב בבית.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים