שתף קטע נבחר

ליאור קצב ייחקר בחשד שביצע מעשה מגונה

עובדת זרה שנעצרה על-ידי מינהלת ההגירה, התלוננה נגד אחיו של נשיא המדינה. היא סיפרה שכאשר עבדה בפונדק בדרום, ביצע בה ליאור קצב מעשה מגונה. קצב: "כל מי שנעצר מחלץ את עצמו באמצעות עלילות שווא נגד משפחת קצב"

אחיו של נשיא המדינה, ליאור קצב, צפוי להיחקר בקרוב בחשד שביצע מעשה מגונה בעובדת זרה לפני כשנתיים - כך דיווח הערב (יום ב') ערוץ 2.

 

החקירה החלה לפני כשלושה שבועות, בעקבות תלונה שהגישה העובדת הזרה, לאחר שנעצרה על-ידי שוטרי מינהלת ההגירה. היא סיפרה שכאשר עבדה בפונדק בדרום, ביצע בה ליאור קצב מעשה מגונה. בעקבות תלונתה של העובדת נפתחה חקירה. ליאור קצב צפוי להיחקר בפרשה.

 

תלונתה של הצעירה הועברה בו ביום ליחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה). על-פי הדיווח בערוץ 2, החוקרים לקחו אותה לבדיקה בפוליגרף שהעלתה שהיא דוברת אמת. מהמשטרה נמסר שקצב יזומן לחקירה ראשונה בפרשה.

 

ליאור קצב מסר בתגובה ל-ynet: "זה עוד סיפור דימיוני שכל כולו הבל הבלים. עצוב שכל מי שנעצר על-ידי המשטרה ועבר עבירה מול רשויות החוק בוחר לחלץ את עצמו באמצעות הפרחת סיפורי בדים ועלילות שווא נגד משפחת קצב. גם הסיפור הזה יתברר כסיפור דמיוני שבינו לבין האמת אין ולא כלום".

 

קצב מודה שמשרד עורכי הדין שבו עבד ייצג את הפונדק המדובר, ולצורך הטיפול נכח לא פעם ולא פעמיים במקום. עם זאת, הכחיש כל קשר עם עובדת כלשהי במקום.

 

בעל הפונדק אמר ל-ynet: "מדובר בבחורה שבמצוקה, ויש לה משפחה בארץ. היא באה עם ויזה שבשלב מסוים פגה, ולא חידשו לה. היא כל הזמן פחדה שיבואו לקחת אותה ולא היה לה עם מי לדבר. לפני חודש הגיעה משטרת ההגירה ועצרה אותה, ומאז היא כלואה".

 

בשבוע שעבר הצביעה ועדת הכנסת בעד ההצעה להדיח את אחיו, הנשיא קצב. לכאורה מהלך דרמטי, אלא שלא תהיה לכך כל משמעות: שבעה מחברי הוועדה תמכו בהדחה לעומת ארבעה מתנגדים ונמנע אחד, אולם מכיוון ששישה חברי כנסת מתוך 25 החברים בוועדה לא הורשו להשתתף בשל היעדרויות מהישיבות, ההצבעה אינה תקפה.

 

הנשיא, בינתיים, ממשיך לתפקד כנבצר וממתין לשימוע בעניינו. לפני כשלושה שבועות הודיע היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, כי השימוע לנשיא ייערך ב-2 במאי, לבקשת סנגוריו. לאחר השימוע יחליט היועץ באופן סופי האם להגיש כתב אישום נגד הנשיא.

 

בהכנת הידיעה השתתפו רועי מנדל, טובה דדון ואהובה מאמוס
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
ליאור קצב
צילום: שאול גולן
מומלצים