שתף קטע נבחר

חשד בדרום: צעיר תקף מינית 11 ילדות

בית המשפט האריך בשבעה ימים את מעצרו של תושב הנגב, החשוד באונס ילדה בת 11 בערד, השבוע. חוקריו אומרים שהודה במעשה, אך חושדים בו שתקף עוד 10 ילדות בתקופה האחרונה

בית משפט השלום בבאר שבע האריך הבוקר (ו') בשבעה ימים את מעצרו של תושב הנגב, החשוד באונס קטינה בת 11 מערד השבוע. במשטרה אומרים כי החשוד הודה ושחזר את המקרה. החוקרים חושדים שהאיש מעורב בעוד עשרה מקרים של תקיפת ילדות בדרום. החשדות החדשים התעוררו בעקבות מה שהוגדר במשטרה כ"התפתחות דרמטית" בחקירה.

 

הפרשה נחשפה כאשר ביום ב' השבוע נעצרו שלושה גברים, בשנות העשרים והשלושים לחייהם, בחשד למעורבות באונס ילדה בת 11 בערד. הילדה שבה לביתה בריצה בשעת צהריים וסיפרה לאמה כי סמוך מאוד לבית המשפחה - תפס אותה גבר, גרר אותה אל השיחים ואנס אותה באכזריות. האם פנתה מיד למשטרת ערד והילדה נחקרה בידי חוקרת ילדים שדובבה אותה. הילדה ומשפחתה מטופלים כעת על ידי גורמי הרווחה בעיר.

חרדת ההורים
אימת הפדופיל: איך אפשר לשמור על הילדים? / גלית לוי
תפיסת הפדופיל הבוקר הכניסה הרבה הורים לחרדות נוראיות. איך נדע שלא קרה משהו נורא לילדים שלנו, איך נוכל להגן עליהם בכל שנייה ביממה, לאילו סימנים כדאי לשים לב במיוחד ואיך אפשר למנוע, להזהיר ולחנך בלי להכניס את הילדים לחרדות? עצות מהמומחים של אל"י, שראו מקרוב הרבה יותר מדי מקרים
לכתבה המלאה

  

בשלושת הימים האחרונים נחקר החשוד במשטרת ערד על ידי צוות בפיקודו של רב-פקד תומר בדש, שסיפר כי "לאורך כל הדרך הוא הכחיש, אך לבסוף הודה, מסר פרטים מוכמנים (פרטים הידועים רק לו ולמתלוננת ע.ב.) ושיחזר את האירוע". החשוד לא נתן לחוקריו הסבר למעשיו. בדש אמר עוד ל-ynet כי השניים האחרים שנעצרו יחד עם החשוד שוחררו, לאחר שהתברר כי אין להם קשר לאירוע.

 

"אחרי שראינו את הילדה בת ה-11 כל התחנה לקחה את האירוע באופן אישי, החל מהרגע הראשון שבו נתקבלה ההודעה של האימא ועד הבאתו אל בית המשפט", סיפר בדש. במשטרה מנסים כעת לקשור את החשוד ליתר מקרי האונס המיוחסים לו, שכן המעשים אלה - הוא עדיין לא הודה.

 

במשטרה ציינו כי הילדה העבירה תיאור מדויק של החשוד, ובעקבות הפניה המהירה למשטרה, שהייתה סמוכה למועד האירוע, הצליחו השוטרים לעצור את החשודים תוך זמן קצר. במהלך המרדף אחר החשודים נעזרו השוטרים גם במסוק המשטרתי.

 

לבקשת חוקרי הפרשה - בית משפט השלום הוציא צו איסור פרסום על זהות החשוד, על-מנת שלא לשבש את תהליך הזיהוי שלו במהלך החקירה. עורכי דינו של החשוד, אסתר בר ציון וויקטור אוזן, סירבו להתייחס לחשדות המיוחסים לו והודיעו כי בדעתם לבדוק את קבילות ההודאה שנתן בחקירתו.

 

כזכור, רק השבוע נעצר בחולון פדופיל שתקף ילדות קטנות בגנים ציבוריים בעיר. האיש, כבן 25, חשוד שביצע בשבועות האחרונים מעשים מגונים, מעשי אונס ומעשי סדום בילדות בגילאי ארבע עד תשע בגנים ציבוריים בעיר. חוקרי המשטרה אמרו כי הצעיר הודה בביצוע עשר תקיפות דומות עד כה.

 

במקרה אחר - נעצר השבוע תושב קרית שמונה החשוד בתקיפה מינית של נער בן 14 שהכיר ברשת האינטרנט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד בבית המשפט, הבוקר
צילום: הרצל יוסף
מומלצים