שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אישום: נהג הסעות בן 68 אנס בת ארבע

  ישראל מלחי מהרצליה נאשם שבעת שעבד כנהג הסעות אנס, תקף ועשה מעשים מגונים בילדה בת ארבע לאחר שאסף אותה מגן הילדים. מלחי הודה בחקירותיו באונס הילדה ואמר שהשתלט עליו יצר הרע. במשטרה בודקים חשד כי ביצע מעשים דומים בילדים נוספים. תושב תל-אביב נאשם שאנס ותקף את אחייניתו כאשר לנה אצל סבתהּ

  לבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוגש הבוקר (יום ג') כתב אישום נגד ישראל מלחי, בן 68 מהרצליה, הנאשם באונס, ביצוע מעשים מגונים ותקיפה של ילדה בת ארבע. מלחי עבד כנהג הסעות, ובין השאר הסיע את הילדה לגן הילדים.

   

  על-פי כתב האישום, מלחי ביצע את המעשים בין נובמבר 2006 לינואר 2007, כאשר בשעות הצהריים נהג לאסוף את הילדה מהגן ולהסיע אותה לביתהּ במסגרת שירות הסעות בתשלום במכוניתו הפרטית. לטענת התובעת, עו"ד ורד אנוך, במהלך אותה תקופה ביצע בפעוטה עבירות מין לפחות שבע פעמים.

   

  באחד המקרים התפשט מלחי, הפשיט את הילדה ואנס אותה. כמו כן, היכה אותה כמה פעמים והביא אותה לידי בכי. הילדה סיפרה לאמהּ על מעשיו של מלחי, והאם הגישה תלונה במשטרה.

   

  מבקשת המעצר שהגישה הפרקליטות לבית המשפט הבוקר, עולה כי מלחי הודה בחקירותיו באונס הילדה ואמר שהשתלט עליו יצר הרע. במשטרה בודקים חשד כי ביצע מעשים דומים בילדים נוספים, אך נכון לעכשיו לא קיימות ראיות לביצוע מעשים כאלו.

   

  בחודש האחרון התגלו באזור השרון שבעה מקרים שבהם נפלו ילדים ונערים קורבן לתקיפות מיניות. אחד האירועים החמורים היה אונס בן 12 ברעננה, שעדין לא פוענח. "ההורים עדין פוחדים ומודאגים", אמרה תושבת העיר.

   

  לבית המשפט הוגש כתב אישום אחר נגד גבר בן 37 מתל-אביב הנאשם כי במשך שנתיים אנס את אחייניתו, מאז שמלאו לה 15. המעשים החלו בחופשת הקיץ ב-2000, כאשר הנערה לנה אצל סבתהּ. הנאשם נהג לאנוס אותה ולבצע בה עבירות מין נוספות. הנערה הגיבה למעשים ב"קיפאון" ובבכי.

   

  על-פי כתב האישום, חרף בקשותיה החוזרות ונשנות לחדול ממעשיו, הוא המשיך להכאיב לה ולאנוס אותה. הוא נאשם בבעילת קטינה בת משפחה, מעשה מגונה, אונס ומעשה סדום.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים