שתף קטע נבחר

"הפדופיל מחולון" מואשם במעשים מגונים בלבד

במשטרה טענו בתחילה שארז חברים הודה בביצוע עשר עבירות ובכללן גם מעשי אונס בילדות בנות 4-9 בגנים ציבוריים בעיר. כתב האישום זוקף לחובתו מעשים מגונים בשלוש ילדות

ארז חברים בן 24, שהוא על-פי החשד הפדופיל מחולון, נאשם הבוקר (יום ה') בשלושה מעשים מגונים שביצע בילדות בגנים ציבוריים בעיר בחודשים האחרונים. כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בראשון לציון. האיש, תושב חולון, נעצר בשבוע שעבר לאחר שאחת הילדות בשכונה זיהתה אותו.

 

בכתב האישום מייחסים לחברים רק מעשים מגונים, אך על פי החשדות שהעלתה המשטרה בתחילה, ביצע חברים בשבועות האחרונים גם מעשי אונס ומעשי סדום בילדות בגילאי ארבע עד תשע בגנים ציבוריים בחולון. במשטרה אמרו כי בחקירתו הודה חברים בביצוע עשר תקיפות, אך בידי המשטרה שלוש תלונות בלבד, שעליהן מבוסס כתב האישום. בחקירתו הסביר כי בחר את קורבנותיו בקפידה, מתוך תפיסה שדווקא עולות חדשות לא יעזו להתלונן נגדו.

 

את כתב האישום הגישה עו"ד רות שביט-אושרי מפרקליטות מחוז תל-אביב, והוא מגולל שלושה מקרים: המקרה הראשון אירע לפני שנה, כשבשעות אחר הצהריים תקף חברים ילדה בת תשע שעשתה את דרכה מהמתנ"ס לביתה. "הנאשם התקרב אל הקטינה וחשף בפניה את איבר מינו", נכתב.

 

המקרה השני ארע לפני כחודש בשעות אחר הצהריים, כשילדה בת 10, חזרה לביתה מיום לימודים. "הנאשם התקרב אליה, הסב את תשומת ליבה וכשהסתובבה לעברו, חשף את איבר מינו בפניה ואף נגע באיבר מינו עם ידו".

 

המקרה השלישי אירע בתחילת החודש, גם הוא בשעות אחר הצהריים. הוא פגש בילדה בת שמונה ששיחקה בסמוך לביתה, וקרא לה להסתכל לעברו. אז חשף בפניה את איבר מינו ואונן עד אשר הגיע לסיפוקו.

 

נעצר בעקבות עדות של שתי ילדות

מעצרו של ארז חברים התבצע לאחר ששתי ילדות בנות תשע ועשר הבחינו בו, בשעה שיצאו מהמתנ"ס. הן סיפרו להוריהן כי שבוע לפני כן הוא ביצע בהן מעשים מגונים, וההורים הזעיקו את קצין המשטרה השכונתי, שעצר את החשוד.

 

מתלונותיהן של האמהות והילדות עולה כי הנאשם נהג להגיע לגנים ציבוריים בחולון, הבחין בילדים המשחקים ובוחר לעצמו אובייקט. את הילדות היה משכנע ללכת עמו לשיחים, ואז הפשיל את מכנסיו וביצע בהן מעשים מגונים. לאחר מכן היה מפשיל את מכנסיהן של הילדות עצמן ואונס אותן.  

 

בחקירתו, כך לטענת המשטרה, הודה חברים כי בשבועות האחרונים נהג להסתובב בגנים ציבוריים, לפגוש ילדות בנות ארבע עד תשע ולבצע בהן את זממו. לשוטרים סיפר על העדפות ברורות לגבי ילדות מסוימות, בעלות מאפיינים ומראה ספציפי.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארז חברים, הפדופיל מחולון
צילום: אבי מועלם
צילום: טל כהן
אילוסטרציה
צילום: טל כהן
מומלצים