שתף קטע נבחר

אנשי אילון חוששים: חפרפרת במטה

בעוד עמי אילון נאבק מול יריביו בפריימריז לעבודה, החלו אנשי מטהו לחקור מדוע ואיך הודלפו פעילויות. החשד: חפרפרת. החשוד העיקרי: מטה ברק

האם ישנה חפרפרת במטהו של עמי אילון, אחד המועמדים המובילים לראשות מפלגת העבודה? גורמים בכירים במטה של אילון אישרו אמש (שבת) בשיחה עם ynet כי לאחרונה עלה חשד במטה, לפיו ישנו אדם אחד או יותר במטה המדליפים מידע למטות אחרים - ככל הנראה בעיקר למטהו של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק. בעקבות החשד הזה התקיימו במטה שיחות בקרב הבכירים בניסיון להתחקות אחר זהותו, אולם לפי שעה ללא הצלחה.

 

החשד עלה לאחר שהתברר כי כמה פעילויות שקיים המטה הודלפו ופורסמו בכלי תקשורת שונים. יצוין כי במטהו של עמי אילון עובדים גורמים שונים שבעבר היו מקושרים גם לפוליטיקאים אחרים בתוך המפלגה.

 

חלק מהגורמים במטה אף נחשבו בעבר לאנשיהם של השר בנימין בן אליעזר, מראשי מטהו של ברק היום. ל-ynet נודע כי גורמים שונים במטה אילון היו מעדיפים לעבוד עם ברק גם היום,

 אולם בשל השכר הנמוך שמשלם מטהו של ראש הממשלה לשעבר, עברו לעבוד עם אילון.

 

במטהו של עמי אילון, כאמור, עדיין מתחקים אחר אותה חפרפרת בניסיון לעלות על עקבותיה ולמנוע הדלפות למטות יריבים. יצוין עוד כי בדרך כלל במערכות בחירות עולה לא פעם חשש לקיומה של חפרפרת המדליפה ממטה למטה. במקרים מסוימים מדובר בחשש המתעורר מסיבות אובייקטיביות, אולם לא פעם מתעורר החשש גם לנוכח לחץ אליו נכנס מטה כזה או אחר במהלך מערכת בחירות. במטהו של ברק סירבו להגיב לידיעה.

פורסם לראשונה 07/04/2007 23:29

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדלפות. אילון
צילום: ניב קלדרון
צילום: גילי אליהו-בניאט
משלם פחות. ברק
צילום: גילי אליהו-בניאט
מומלצים