שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  לכל הנוברים בחיי

  בעקבות התגובות לבלוג של אסי דיין (ב-FLIX) ולדרישתו מחברת "HOT" לגנוז את הראיון עם בנו, דיין האב נעמד על הרגליים האחוריות וממליץ למגיבים להיגמל מנבירה בחייו ובחיי בנו, או במילים שלו: "תקפצו לנו"

  חן חן על התגובות הנחרצות, לפיהן עלי להתאשפז,להתאבד,להאסר. בקיצור, אני ממש מתרגש מעוצמת הרגשות שלכם ושל מספר לא קטן של עתונאים וידידים לשעבר, שפסקו כי בני ואני החלטנו להלשין על בנו של ברקן שמכר לנו קוקאין ועבר בכך על החוק שאוסר מכירה, קנייה או שימוש בסמים.

   

  תחליטו כבר! או שאנחנו מסוממים, או שאנחנו רק מסתווים לנרקומנים, ולמעשה אנחנו ניצבים בימ"ר ובסרטים. האמת היא שלא בזין שלי לענות  לכם, משום שאני שומע עד כאן את הצליל של הנוירון האחד שמתרוצץ במוחכם, כמו שקל בקופסת קק"ל. אתם הרי לא יודעים את ההבדל בין פטרוזיליה וגראס, ואין לכם שמץ של מושג מהיכן מגיע לאוזניכם הגמגום הקל שלי, ושל אבי, ושל יונתן ואביב גפן.

   

  חרא חומר ה-DNA הזה, ובנזונה מי שלפני 102 שנה כתב ספר בשם "פשר החלומות", שתוכנו מעיד כי הזיגמונד הזה הסניף קוקאין יחד עם החברה ששמו אותו ב"קוקה קולה". רק במזל החליטו אנשי הימ"רים, בסוף 1924, לאסור את המכירה החופשית של השיט הזה, שגרם ליותר משישה (!) מקרי מוות של נרקומנים, שהעזו לערבב קולה, הרואין, קוקאין ובמבה (שעדיין מותרת לרכישה ,אבל רק ע"י כ-26 מליון ילדים עד גיל 15, ובתנאי שלא ישכחו לאכול את הבמבה עם 20 מ"ג של ריטלין).

   

  אבל כמו שאתם בטח יודעים, הריטלין הזה נלקח בזדון על ידי אנשים מבוגרים, שפשוט שוכחים כי 'המנה הממיתה' שלו היא.. 200 כדורים! פה אני חייב להודות, שבני ואני הסנפנו קרוב לאלפיים כדורים בשנתיים האחרונות, ככה שלא תוכלו להגיד שלא ניסינו למות בעדכם.

   

  עדיין אני חייב לומר לכם, בתור נרקומן מוסמך ומתאבד זוטר, שיש לי בבית בקבוק עראק שיום אחד אני אפתח אותו, ואפצח בקריירה חדשה ונועזת -אלכוהוליזם. כאן העניינים הרבה יותר ברורים, כאן מדובר במוצר חוקי כל כך,  עד שנוצר הרושם כי הציבור מעוניין במוות זמין, לכל גיל בכל שעה, ללא הבדל בירה, יין או ליקר. כולם הצליחו להגיע למעמד הניכסף של הממית מספר 4 בעולם (!), שהעפיל לגמר, שם ניצח את הסיגריות בתור הרוצח מספר אחד... בתאונות הדרכים.

   

  אבל כמה שניסיתי לשתות זה לא הביס את חגיגות הנארקומניה שלי. אתם פשוט לא מוכנים לראות אותי ואת בני עושים משהו חוקי, או מתים כמו עוד 30 מליון אירופאים, בשנה שבה בניתם עלינו את כל הטיפשות, הבורות והרישעות שלכם, שמאלצת אותנו לספק לכם את מנת השמועה והשווא לטובת הדבר הפיקנטי הזה, שעליו כבר אמרתי על המרפסת בנורדאו: "אם תרצו אין זו מדינה!". ואם לא תרצו, אז פשוט תקפצו לנו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עוז מועלם
  דיין מסניף רק בכאילו
  צילום: עוז מועלם
  לאתר ההטבות
  מומלצים