שתף קטע נבחר

ח"כ חסון: היכונו למלחמה מול ערביי ישראל

סגן ראש השב"כ לשעבר, הח"כ ישראל חסון, מציע "להכניס לחדר החקירות את שלושת חברי הכנסת של בל"ד", בעקבות החשדות נגד יו"ר המפלגה, ומתפלא כיצד ישראל נותרת אדישה נוכח התגרויות החמאס: "אם לא ישחררו באופן מיידי את גלעד שליט, עלינו לגבות את המחיר ממפקדי ומנהיגי הטרור עד כדי חיסולם הפיזי"

"אם לא נתעורר כאן ועכשיו, ניאלץ להילחם בקרוב מאוד שוב על עצמאותנו. זו תהיה מלחמת עצמאות שניה מול ערביי ישראל שיקבלו תמיכה מהחמאס". זו נבואת השחור של סגן ראש השב"כ לשעבר, ח"כ ישראל חסון (ישראל ביתנו).

 

חסון אמר הבוקר (יום ה') את הדברים על רקע החשדות החמורים נגד יו"ר סיעת בל"ד, הח"כ לשעבר עזמי בשארה.

 

בשיחה עם ynet תיאר חסון תהליך, שבו "לפני מספר שנים מנתה תנועת בל"ד 200 אינטלקטואלים, היום היא כבר מונה שלושה מנדטים ומנהלת קשר גלוי עם החיזבאללה וסוריה כאשר אנחנו במצב של מלחמה. איפה נשמע כדבר הזה? בכל מדינה מתוקנת האנשים האלה כבר היו מאחורי סורג ובריח".

 

חסון קורא "להכניס מייד את שלושת חברי הכנסת של בל"ד לחדרי חקירות. רק אצלנו, בחסות הדמוקרטיה, מעלימים עין מהקשר שלהם עם גדולי אויבינו, ובמקביל מפרסמות תנועות ערביות מאמרים וגילויי דעת שקוראים לא לקבל את העובדה שמדינת ישראל היא מדינת העם היהודי. אנחנו מגיבים בצורה פאסיבית ונמצאים בתהליך מואץ של תסיסה בקרב ערביי ישראל שלא מוכנים לקבל את העובדה שהמדינה הזו היא מדינה יהודית".

 

הוא קושר ביו דבריו אלו לכך שישראל אינה מגיבה לפעולות חמאס נגד ישראל בשטחים. "יורים עלינו קאסמים ואנחנו שותקים, מבריחים אמצעי לחימה לעזה בכמויות אדירות ואנחנו שותקים. הערבים מפרשים את הפאסיביות הזו כחולשה".

 

הוא נדרש גם לסוגיית שחרור החייל החטוף גלעד שליט, ולדידו "צריכים להעביר להנייה מסר ברור: יש לשחרר את גלעד שליט ללא תנאי ומיד. המחיר שלנו כבר שולם בכך שאפשרנו למנהיגים להישאר בחיים. במידה שלא ישחררו באופן מיידי את גלעד שליט, עלינו לגבות את המחיר ממפקדי ומנהיגי הטרור עד כדי חיסולם הפיזי ויהיה תפקידם אשר יהיה".

 

חסון הוסיף: "זה מתקשר גם לפאסיביות שלנו מול אויבינו מבית. זו אותה פאסיביות. הגיע הזמן להתחיל לגלגל את המהלך ולעשות פה סדר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חסון. לעשות סדר
צילום: אלעד גרשגורן
צילום: מוסא דיאב
ח"כים מבל"ד. "מעלימים עין"
צילום: מוסא דיאב
מומלצים