שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חדש: בלוג-וידאו אישי של טלי פחימה
  פעילת השמאל והאסירה לשעבר פונה לגולשים בבלוג וידאו חדש בו היא מספרת על עצמה ועל החקירה שעברה. מטרת הבלוג היא ליצור דיאלוג עם קהל צעיר יותר שמכיר אותי רק מהכותרות, היא אומרת ל-ynet

  "אתם בטח מכירים אותי מהקמפיין המטורף של שירות הביטחון הכללי, שכוון כלפי ועסק בחלקו גדול בחיי המין שלי" - במילים אלה פותחת פעילת השמאל והאסירה לשעבר טלי פחימה את הקטע הראשון בבלוג הווידאו האישי שלה, שהושק הבוקר באתר Flix של תפוז. 

   

  לא במקום חשיפה בכלי התקשורת

  הבלוג-וידאו עלה בעקבות פנייה מאתר תפוז, מספרת פחימה ל-ynet. היא נענתה בחיוב לפנייה בגלל שהיא סבורה שהאינטרנט מציע לה במה ראויה לבטא את דעותיה, נוסף על החשיפה לה זוכה בתקשורת ובטלוויזיה, אך לא במקומה.

   

  "טלוויזיה פונה לקהל מסוים, והאינטרנט פונה, להערכתי, לקהל יותר צעיר...חבר'ה צעירים ששמעו עלי דרך כותרת או שתיים - יקבלו הזדמנות לראות את הדברים מזווית אחרת".

   

  "אני יודעת שאתם מסביבי"

  פחימה אומרת כי היא לא מקבלת תשלום עבור הבלוג. לדבריה, המטרה העיקרית היא ליצור דיאלוג עם הגולשים. "אם יהיו תגובות ענייניות, אשמח להשיב אישית לכל אחד שבאמת רוצה לדעת ולשאול דברים שלא שאלו אותי".

   

  "אני יודעת שאתם מסביבי. כל הקולות מגיעים אלי בסופו של דבר. אני אמשיך לפעול ולעשות את אותה פעילות", היא עוד אומרת בווידאו.

   

  דיאלוג עם הגולשים

  טלי פחימה לא זקוקה לבלוג כפיצוי על חשיפה מועטת בתקשורת - היא מופיעה בתוכניות אקטואליה ובתוכניות ראיונות אישיים, אבל מודעת לכך שבמדיום האינטרנטי היא זו שנמצאת בשליטה, ולא המראיין או העורך.

   

  "זה לא שאלה ותשובה (כמו בטלוויזיה), אני באמת יכולה להאריך כאן בתשובות או בשאלות. אני מניחה שבבלוג אומר דברים שלא סיפרתי בעבר, אם על התנאים בחקירות או ההארכה על המעצר המנהלי".

   

  "השב'כ הוא האויב של כולנו"

  כמו בתקשורת, גם בבלוג פחימה לא חוסכת את דעתה על התנהלות התיק נגדה ועל השב"כ. "שירות הביטחון הכללי הוא האויב של כולנו... הוא ארגון טרור, שמפעיל טרור על כולנו - כל אדם שיש לו מחשבה עצמאית", היא אומרת בקטע הפותח.

   

  פחימה לא חוששת כלל להביע את הדברים הללו או להגיד כל דבר אחר שיגרום לשב"כ לכעוס: "זה פחות מטריד אותי אם השב"כ יגיב אלי כך או אחרת יותר ממה שהוא כבר הגיב...אין לי סודות מדינה לחשוף....".

   

  המגיבים בידיעות על פחימה המתפרסמות בכל אתרי החדשות לא חוסכים את דעתם ממנה ומטיחים בה קללות והשמצות קשות מאוד, אך פחימה כבר לא מתרגשת. "אענה לתגובות היותר ענייניות, אני פחות מתרגשת מתגובות פחות סימפטיות", היא אומרת.

   

  תגובת אתר תפוז

  מאתר תפוז נמסר: "פנינו אליה כי בעולם של Web 2.0, בניגוד לטלוויזיה, לכל אחד יש מקום לפתחון פה. חייה של טלי פחימה ומה שהיא עברה הם ללא ספק סיפור מעניין ועל כן הבלוג שלה יכול לעניין מספר רב של אנשים. רק ב-Flix טלי פחימה תוכל לקבל במה חופשית להגיד מה שהיא רוצה ואיך שהיא רוצה ללא כל עריכה. לא נפעיל צנזורה, מאחר ואנחנו לא צנזור. במידה ונקבל פניות מנומקות לצנזורה נפעל בהתאם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים