שתף קטע נבחר

צילום: אבי אוחיון, לע"מ

משפחות החטופים: עכשיו תתאמצו יותר

בני משפחות רגב, גולדווסר ושליט פרסמו הודעה בעקבות פרסום הדו"ח החלקי של ועדת וינוגרד: "חשבון הנפש הנדרש בעקבות הדו"ח מחייב את מקבלי ההחלטות לפעול בנחרצות על מנת להחזיר את החיילים החטופים הביתה"

בני משפחותיהם של שלושת החיילים החטופים - אהוד גולדווסר, אלדד רגב וגלעד שליט - עקבו היום (ב') בעניין רב אחר פרסום הדו"ח החלקי של ועדת וינוגרד. 

 

 

נציגי המשפחות נפגשו בבית אסיה בתל-אביב, שם צפו יחדיו במסיבת העיתונאים שקיים ראש הוועדה, השופט בדימוס אליהו וינוגרד. לאחר מכן הם הסתגרו במשך שעתיים וחצי בחדרם ובמהלך אותו זמן הם דנו בעיקר בחלקי הדו"ח הנוגעים ל-12 ביולי, היום בו נחטפו גולדווסר ורגב על-ידי חיזבאללה ללבנון.

 

לאחר המפגש פרסמו בני המשפחות הודעה בה נכתב: "משפחות החטופים התכנסו כדי לדון ביחד על השלכות דו"ח ועדת וינוגרד, על המאמצים להחזרת החיילים החטופים הביתה. המשפחות מתריעות כי לאחר שחלפו יותר מתשעה חודשים מיום חטיפתם של אודי, אלדד וגלעד, הרי שכל יום שחולף והבנים עדיין מוחזקים בידי חוטפיהם מסכן את חייהם.

 

"לכן, דווקא היום, דורשים בני המשפחות מממשלת ישראל ומהמטכ"ל, להגביר את המאמצים להשבת החיילים החטופים הביתה בריאים ושלמים, והן תעמודנה על המשמר על מנת לוודא כי הדברים אמנם נעשים. חשבון הנפש הנדרש בעקבות דו"ח וינוגרד מחייב את מקבלי ההחלטות בדרג המדיני והצבאי לפעול בנחרצות ובכל האמצעים על מנת להחזיר את החיילים החטופים הביתה", כתבו בני המשפחות בהודעה המשותפת.

 

עוד נכתב בהודעת משפחות גולדווסר, רגב ושליט כי "המשפחות מבקשות להזכיר כי גלעד, אלדד ואודי, נחטפו במסגרת שירות צבאי – מבצעי ולפיכך, קיימת חובה מוסרית להביא לחזרתם הקרובה הביתה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עומרי אבני, צבי רגב (במרכז) וקרנית גולדווסר
צילום: ניב קלדרון
מומלצים