שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  גידול של 55% בהכנסות טאואר ברבעון הראשון

  רבעון שביעי ברציפות של גידול במכירות בטאואר - הכנסות יצרנית השבבים הסתכמו ברבעון הראשון ב-55.6 מיליון דולר. גם בשורה התחתונה נרשם שיפור, אם כי החברה עדיין מפסידה - 37.4 מיליון דולר, או 0.36 דולר למניה. טאואר סיפקה תחזית להמשך צמיחה במכירות ברבעון השני לרמה של 56 ל-60 מיליון דולר

  הכנסות חברת השבבים, טאואר, ברבעון הראשון של 2007 הסתכמו ב-55.6 מיליון דולר, גידול של 55% לעומת הרבעון הראשון של 2006, אך החברה ממשיכה להפסיד בשורה התחתונה.

   

  על-פי כללי החשבונאות המקובלים (GAAP), הסתכם ההפסד הנקי ברבעון הראשון של השנה ב-37.4 מיליון דולר, או 0.36 דולר למניה, שיפור של 7.7 מיליון דולר בהשוואה להפסד נקי של כ-45.1 מיליון דולר, או 0.63 דולר למניה, ברבעון המקביל אשתקד.

   

  החברה השיגה תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת רבעון שני ברציפות והשגת EBITDA (רווח תפעולי ללא הוצאות ריבית, מס, פחת והפחתות) חיובית רבעון שישי ברציפות.

   

  ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר סמיקונדקטור, אמר: "אנו מרוצים מאוד מכך שברבעון הראשון, בו מכירות שוק המוליכים למחצה העולמי ירדו ביותר מ-10%, הצליחה טאואר לעמוד ביעדים האגרסיביים שהציבה, תוך תחזית להמשך צמיחה ברבעון השני של שנת 2007, שיהווה הרבעון השמיני ברציפות של צמיחה במכירות".

   

  שני מפעלי הייצור של החברה פעלו במהלך הרבעון תוך ניצול של מעל 90% מיכולת הייצור שלהם. בנוסף, טאואר נמצאת בשלבי סיום של הרחבת יכולת הייצור ב"פאב 2" ב-50% נוספים.

   

  תחזית: מכירות בין 56 ל-60 מיליון דולר ברבעון השני

  טאואר צופה המשך צמיחה גם ברבעון השני של שנת 2007, למכירות של בין 56 ל-60 מיליון

  דולר, רבעון שמיני ברציפות של צמיחה במכירות, וצמיחה של בין 26% ל-35% בהשוואה למכירות הרבעון המקביל אשתקד.

    

  חברת טאואר ממגדל העמק היא יצרן עצמאי של מעגלים משולבים (IC). מניות החברה נסחרות בבורסות הנאסד"ק ותל-אביב לפי שווי שוק של 182 מיליון דולר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אביגיל עוזי
  ראסל אלוונגר, מנכ"ל טאואר
  צילום: אביגיל עוזי
  מומלצים