שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  פיפ"א תשלח מומחים לשיפור הכדורגל הישראלי

  יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, נפגש עם הנשיא ספ בלאטר, שציין לטובה את העזרה למקבילה הפלשתינאית והסכים לממן שליחת יועצים לטיפול במחלקות הנוער ואיגוד השופטים

  ביום חמישי האחרון ביקרו יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, והמנכ"ל חיים צימר במשרדי פיפ"א בציריך. במהלך הביקור נפגשו השניים עם הנשיא ספ בלאטר וכל ראשי האגפים בהתאחדות העולמית. בסיום הביקור הוזמנו לוזון וצימר לארוחת ערב בביתו של ג'רום שמפיין, עוזרו האישי של בלאטר.

   

  מטרת הביקור, שעסק בין היתר במספר נושאים מקצועיים, היתה פגישת היכרות של לוזון עם בלאטר ובמהלכה ציינו ראשי פיפ"א את העזרה והתמיכה שמעניקה ההתאחדות הישראלית למקבילתה הפלשתינאית בכל הנוגע ליציאה של שחקנים ופעילי ההתאחדות לכנסים ומשחקים בחו"ל. לראשי ההתאחדות נאמר כי בכנס שנערך לאחרונה באלג'יריה שיבח נציג ההתאחדות הפלשתינאית את ההתאחדות לכדורגל בישראל על הסיוע והתמיכה מעל בימת הנואמים.


  לוזון, בלאטר (שלישי משמאל) וצימר עם ראשי פיפ"א (באדיבות פיפ"א)

   

  לאחר דברי השבח הצליח לוזון לסכם עם ראשי פיפ"א על שליחת טובי המומחים העומדים לראשות ההתאחדות העולמית על מנת שיערכו בדיקה מקיפה של ענף הכדורגל בישראל. המומחים, שהגעתם תמומן על ידי פיפ"א, יתרכזו במספר נושאים וביניהם: כדורגל הנשים, נבחרות הנוער ומחלקות הנוער של הקבוצות ופעילותו של איגוד השופטים. מלבד זאת הבטיחו ראשי פיפ"א לשלוח את מיטב המאמנים לישראל להעברת השתלמויות למאמני שתי הליגות המקצועניות.  

   

  מעבר למגרשי אימונים סינטטיים

  המעבר למגרשים סינטטיים נמצא באוויר כבר מספר שנים וגם נושא זה עלה בפגישה. בלאטר הבטיח ללוזון כי פיפ"א תשתתף

  במימון 25 אחוז מעלותם של כ-20 מגרשים סינטטיים, שיוקמו על ידי מחלקות הנוער. הסיוע מוערך ב-2.5 מיליון דולר, שיועברו לקבוצות. במקביל מתכנן לוזון לפנות גם למועצה להסדר ההימורים שתשתתף בסיוע, עובדה שתוזיל את עלות המגרש לקבוצה מחצי מיליון דולר לכ-150 אלף דולר בלבד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים