שתף קטע נבחר

עליזה אולמרט וח"כ יחימוביץ' משתפות פעולה

רעיית ראש הממשלה עלתה למשכן הכנסת לפגישה עם אחת המבקרות החריפות של בעלה, ח"כ שלי יחימוביץ'. השתיים נמנעו מלדון במצבו של ראש הממשלה על רקע דו"ח וינוגרד והתמקדו בהכנות ליום עיון בנושא זכויות הילדים. יחימוביץ': "אני מעריכה את פועלה של הגברת אולמרט"

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' (עבודה) ידועה כמבקרת חריפה של ראש הממשלה, אהוד אולמרט. אולם היום (ב') נרשם שיתוף פעולה יוצא דופן בינה לבין האישה הקרובה ביותר לראש הממשלה - רעייתו עליזה.

 

בצל הביקורת הקשה והטלטלה הפוליטית שעוברת על ראש הממשלה מאז פרסום הדו"ח החלקי של ועדת וינוגרד, הגיעה  עליזה אולמרט למשכן הכנסת. במסגרת ביקורה במשכן נפגשה רעיית ראש הממשלה עם ח"כ יחימוביץ' בלשכתה. השתיים דנו באפשרויות לקדם נושאים הקשורים לזכויות ילדים.

 

אולמרט שוחחה עם ynet בצאתה מהפגישה ואמרה כי "הפגישה עסקה בהכנות לקראת יום עיון שייערך בכנסת בנושא פיתוח שירותים לגיל הרך". עוד אמרה אולמרט כי כלל לא דנה עם חברת הכנסת יחימוביץ' במצבו הפוליטי של בעלה ראש הממשלה.

 

יחימוביץ' אמרה כי "הפגישה נסובה סביב נושא זכויות הילדים. גברת אולמרט מקדמת את הנושאים האלה באינטנסיביות ואני עומדת בראש הוועדה לשלום הילד. אין צורך לעשות מעכבר הר. ענייני פוליטיקה לא עלו בפגישה, שעסקה אך ורק בנושאי זכויות הילדים. אני מעריכה את פועלה של הגברת אולמרט בנושא".

 

רעיית ראש הממשלה פועלת זה זמן רב למען זכויות הילדים. לפני מספר חודשים השתתפה בכנס "התעללות והזנחת ילדים" שאורגן על ידי מרכז "נגה" בקריה האקדמית אונו. אולמרט אמרה בכנס כי הנטייה בחברה הישראלית היא להדחיק, להכחיש ולמזער את ממדי תופעות ההתעללות: "הנטייה בארץ היא להיות מזועזע ומופתע לנוכח אירוע כזה או אחר, כאילו זה לא ייתכן". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודי ועקנין
יחימוביץ'. ראש הוועדה לשלום הילד
צילום: דודי ועקנין
אולמרט. לא דנה בפוליטיקה
צילום: עופר עמרם
מומלצים