שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מירי בוהדנה ילדה

  אנחנו ראשונים: סוף סוף, בשעה טובה, הבוהדנה העמידה את הצאצא שלה ושל קובו. בלילה היא הגיעה לבית החולים, והבוקר היא כבר חבקה בן בכור, בייבי קובו, נצר למשפחת הסלבס. שיהיה במזל

  מזל טוב למולטי טאלנט הישראלית שהשיקה לפני שעה קלה את הבן הבכור שלה, העונה לשם בן.

   

  היא אמנם סחבה את הבטן עד הרגע האחרון, ואפילו עם איחור של כמה ימים, 

   אבל היום (ג') מירי בוהדנה, השיקה לעולם את בייבי קובו, בנה הבכור ששמו בישראל בן. הוא נולד במשקל של 3.400 ק"ג, בבית החולים "בלינסון" בפ"ת, כשלצידה של האם הצעירה התייצב בן זוגה לחיים בבו קובו, איש עסקים בן 50 פלוס פלוס, שמחלק את זמנו בין הארץ ולונדון והגיע במיוחד כדי לקחת חלק בהתרחבות המשפחתית. גם הוריה של בוהדנה, אנשי שדרות, באו להחזיק לבת שלהם את היד.

   

  לקראת השעה 1:30 לפנות בוקר, עם תחילת הצירים, הועברה הסופר מודל הישראלית (לחטיבת הטאלנטים של "לוק") לטיפולו הצמוד של ד"ר ג'קי אשכנזי. אחרי שעות של "לנשום לדחוף", בשעה 8:00 בבוקר, הגיח היורש (של די הרבה מיליונים, במקרה הזה).

   

  מאמא בוהדנה, עוד לא בת 30, הוכתרה פעם אחר פעם לאחר מהנשים הסקסיות בישראל. היא הודיעה על ההתעברות זמן קצר לפני שעלתה להופיע על בימת "הפסטיגל" בחנוכה, וגם הספיקה בינתיים לצלם קמפיין לתכשיטים. היא אמנם נאלצה לוותר על השתתפות במגזין בגדי הים של "לוק" "בלייזר" ולפנות את השער לגלית גוטמן, אבל גם בסוף חודש תשיעי המשיכה להתייצב לאירועים כרגיל. המדור מוסר את ברכותיו ומאחל לצאצא המיוחס מזל טוב, אושר, בריאות ושיהיה דומה בעיקר לאמא.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים