שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  כור גייסה 640 מיליון שקל ממשקיעים מוסדיים

  במסגרת המכרז התקבלו ביקושים של 810 מיליון שקל - פי 2.7 מהכמות המוצעת שעמדה על 300 מיליון שקל והורחבה לכדי 640 מיליון שקל. כספי הגיוס יופנו לאחזקות העיקריות: מכתשים אגן ואי.סי.איי

  כור תעשיות הודיעה היום (ה') כי השלימה הנפקת אגרות חוב למשקיעים מוסדיים בהיקף כולל של כ-640 מיליון שקל. האג"ח שיירשם למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא הרחבה של סדרת אג"ח קיימת ומחירה משקף ריבית אפקטיבית של 4.05% - ריבית המינימום במכרז.

   

  במסגרת המכרז התקבלו ביקושים של 810 מיליון שקל - פי 2.7 מהכמות המוצעת על ידי כור שעמדה על 300 מיליון שקל והורחבה לכדי 640 מיליון שקל. יועצי ההנפקה היו כלל פיננסים חיתום, אפסילון חיתום והנפקות ורוסאריו קפיטל.

   

  כספי הגיוס, בהתאם למדיניות החברה, יופנו להשקעה בחברות המוחזקות. בשנת 2006 לבדה השקיעה כור 718 מיליון שקל במכתשים אגן בה היא מחזיקה ב-37% ממניותיה. בנוסף, צפויה כור לווסת את כספי הגיוס גם לאי.סי.איי, אחזקתה העיקרית השנייה (28%).

   

  במקביל להשלמת ההנפקה, דיווחה כור בתחילת השבוע, כי מנהלת משא ומתן למכירת השליטה בחברת האלקטרוניקה טלרד לפי שווי חברה של 36 מיליון דולר. היקף העסקה צפוי לעמוד על 22 מיליון דולר, זאת בתמורת 61% ממניות חברת האלקטרוניקה

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים