שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אקסלנס: זינוק של 56% ברווח הנקי ברבעון

  הרווח הנקי של בית ההשקעות הסתכם ב-25 מיליון שקל. ההכנסות צמחו ב-38.6% והסתכמו ב-115 מיליון שקל. עיקר הגידול נבע מהגיאות בשוק ההון ומעלייה חדה של 60% היקף הנכסים ל-36.7 מיליארד שקל

  הגיאות השוק ההון נותנת את אותותיה בתוצאותיה של אקסלנס השקעות. הקבוצה בניהולם של גיל דויטש ורוני בירם פותחת את שנת 2007 עם גידול בכל הפרמטרים על רקע צמיחה בהיקף הפעילות.

   

  ההכנסות הקבוצה ברבעון הראשון של שנת 2007 צמחו ב-38.6% והסתכמו ב-115 מיליון שקל לעומת הכנסות של 83 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

   

  הגידול בהכנסות משקף את המשך התרחבות הפעילות בתחומים השונים של שוק ההון כגון ניהול תיקים, ניהול קרנות נאמנות, ניהול קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות גידור, גידול בהיקפי הפעילות בתחום הנפקת מכשירים פיננסים ופעילות מסחר בבורסה.

   

  הרווח הנקי זינק ב-56% והסתכם ב-25 מיליון שקל לעומת הרבעון המקביל. הרווח התפעולי של הקבצה זינק אף הוא ב-56% לעומת הרבעון המקביל ב-2006 והסתכם ב-53 מיליון שקל.

   

  בחלוקה למגזרי פעילות תרם תחום ניהול ההשקעות את עיקר הרווח התפעולי שהסתכם ב-14 מיליון דולר - פי 2 לעומת הרבעון המקביל. הרווח מתחום הבנקאות להשקעות זינק והחיתום זינק ב-267% ל-11 מיליון שקל והרווח מעמלות מפעילות בניירות ערך זינק ב-200% ל-9 מיליון שקל. מנגד למרות השליטה בענף תעודות הסל רשם מגזר זה קיטון של 17% והסתכם ב-15 מיליון שקל.

   

  היקף הנכסים המנוהלים זינק ברבעון ב-60% ל-36.7 מיליארד שקל, לעומת 22.9 מיליארד שקל. הגידול בהיקף הנכסים המנוהל נובע בין היתר מהשלמת עסקת רכישת קופות גמל של בנק המזרחי בהיקף נכסים של כ-10.2 מיליארד שקל

  בחודש מרץ האחרון. בניטרול הנכסים שנרכשו הסתכם הגידול ב-15.4%. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מלובני ישראל
  גיל דויטש, מנכ"ל אקסלנס
  צילום: מלובני ישראל
  צילום: מלובני ישראל
  רוני בירם, יו"ר אקסלנס
  צילום: מלובני ישראל
  מומלצים