שתף קטע נבחר

אלקטרה: זינוק של 17% ברווחי הרבעון

רווחי החברה הסתכמו ברבעון הנוכחי ב-58.3 מיליון שקל והכנסותיה זינקו ב-56% לרמה של 685.7 מיליון שקל. ההון העצמי של הקבוצה עומד בסיכום הרבעון על 1.71 מיליארד שקל

חברת אלקטרה מסכמת את הרבעון הראשון של 2007 ברווח נקי של 58.3 מיליון שקל, עלייה של 17% לעומת הרווח הנקי ברבעון המקביל אשתקד.

 

הכנסות החברה ברבעון זינקו ב-56% לרמה של 685.7 מיליון שקל (לעומת 441 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד). מהחברה נמסר כי הגידול בהכנסות נובע מהרחבת הפעילות, מרכישת חברת אנרקו שבוצעה אשתקד, וכן מהגידול בהיקפי הפעילות של חברת הבת, אלקטרה נדל"ן, המוחזקת בשיעור של 75%.

 

ממאזן החברה עולה, כי היקף הנכסים הכולל של הקבוצה מסתכם נכון לתקופת הדו"ח ב-8.55 מיליארד שקל, לעומת  6.742 מיליארד שקל בסוף 2006, עלייה 27% שמקורה בהרחבת הפעילות בתחום הנדל"ן המניב באמצעות השקעות בחברות כלולות, והשקעה בנכסים מניבים בגרמניה, שוויץ, ארה"ב, קנדה והודו. ההון העצמי של הקבוצה גדל מתחילת השנה ב-2.3% והוא עומד בסיום הרבעון על 1.71 מיליארד שקל.

  

קבוצת אלקטרה בע"מ, בניהולו של איתמר דויטשר, פועלת ב-5 תחומים: אלקטרו-מכניקה, מעליות, בנייה, ניהול ותחזוקה של נכסים ונדל"ן. בשנה האחרונה נכנסה אלקטרה גם לתחום הייזום למגורים בחו"ל, ובין היתר רכשה קרקעות להקמת אלפי יחידות דיור בבולגריה, רומניה, ליטא ופולין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה
מומלצים