שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  קבוצת חבס גייסה 200 מיליון שקל ממוסדיים

  חיתום יתר של למעלה מפי 3.1 הוביל להגלת היקף הגיוס. המכרז להנפקת אג"ח סטרייט (סדרה ד') נסגר בריבית מינימאלית של 5.5%

  קבוצת חבס השלימה אמש (א') בהצלחה את המכרז המוסדי בהנפקת אג"ח סטרייט (סדרה ד') וגייסה 200 מיליון שקל בריבית שנתית של 5.5% (הריבית המינימאלית). האג"ח תפרענה בארבעה תשלומים שנתיים שווים בשנים 2011-2014. .

   

  במסגרת המכרז למוסדיים הוצעו 120 מיליון שקל באגרות חוב ונתקבלו ביקושים ל-375 מיליון שקל מתוכם 206 מיליון שקל בריבית המינימום.

   

  בהמשך לביקושים שנתקבלו (ביקושי יתר של פי 3.1), החליטה החברה להגדיל את היקף ההנפקה, כך שהצעותיהם של המשקיעים המוסדיים אשר הגישו הצעותיהם בריבית המינימום נענו בחלקן כדי שיעור של 77% מסך המציעים בריבית המינימום, ובסך הכל נענו 42% מסך הביקושים במכרז. את ההנפקה הובילו, איי.בי.איי חיתום וניהול הנפקות, אייפקס חיתום ואנליסט חיתום.

   

  הרצל חבס, מנכ"ל קבוצת חבס, אמר כי כספי ההנפקה ישמשו את החברה להמשך יישום התוכנית האסטרטגית להרחבת פעילותה.

   

   

  קבוצת חבס היא גוף אחזקות והשקעות בתחום הנדל"ן המתמחה בפרויקטים של נדל"ן יוקרתי למגורים, נדל"ן עסקי ונדל"ן מסחרי. הקבוצה מורכבת ממספר חברות פרטיות בבעלות משפחת חבס ומחברה ציבורית.

   

  לפני 3 חודשים, רכשה חבס 17.1% ממניות קרן הנדל"ן ההולנדית תמורת 170 מיליון דולר והפכה לבעלת המניות העיקרית. בהמשך הודיעה הקבוצה כי היא מעוניינת להכניס שותף לשליטה ב-NSI וכי היא מנהלת מגעים לעניין זה עם אפריקה ישראל של לב לבייב, אך המו"מ בין השתיים נכשל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים