שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רבעון שיא ללידר שוקי הון: גידול של 150% ברווח הנקי

  בתי ההשקעות נהנים מהגיאות בבורסה בתל-אביב. היום הודיעה לידר שוקי הון על גידול של כ-150% ברווח הנקי ובהכנסות ברבעון הראשון של 2007. הרווח הנקי הסתכם ב-20 מיליון שקל וההכנסות הסתכמו ב-50 מיליון שקל. תחלק דיבידנד של 15 מיליון שקל

  על רקע הגיאות בשוק ההון, זינק הרווח הנקי של לידר שוקי הון ברבעון הראשון של 2007 ב-150% לעומת אשתקד והסתכם ב-20 מיליון שקל.

   

  הצמיחה בפעילות בשוק ההון ניכרת בתוצאותיה העסקיות של החברה ובעיקר בהיקף ההכנסות ממתן שירותי גיוסי הון, חיתום, ברוקראז' לגופים מוסדיים וניהול הנפקות. סך ההכנסות הגיע לכ-50 מיליון שקל, גידול של כ-150% לעומת המקביל אשתקד.

   

  בית ההשקעות היה מעורב ברבעון הראשון בלמעלה מ-30 הנפקות ציבוריות ופרטיות והפצת ניירות ערך. כמו כן, שימשה לידר הנפקות כמנהל קונסורציום ראשי משותף בהצעת מכר לציבור של בז"ן, שהיקפה הכולל עמד כ-6.5 מיליארד שקל.    

   

  במהלך שנת 2006 נכנסה החברה לפעילות בתחום ניהול ההשקעות, הכולל ניהול תיקי השקעות, ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות וניהול נכסי השקעות של קרנות נאמנות. הפעילות נוספה בעקבות השלמת רכישה של 50% מחברת ילין לפידות.

   

  לידר שוקי הון אימצה מדיניות חלוקת דיבידנד, לפיה תחלק כל שנה דיבידנד במזומן בסכום המהווה לפחות 60% מהרווח הנקי השנתי. בהתאם יחולק הרבעון דיבידנד בסך של כ-15 מיליון שקל, המהווה כ-75% מהרווח הנקי של הרבעון.

   

  לידר שוקי הון הינה זרוע הפיננסים של לידר מקבוצת שרפ"ק (שרם-פודים-קלנר) המרכזת את פעילויות בית ההשקעות לידר, חברת החיתום לידר הנפקות, והנציגויות של בתי ההשקעות המברכט, סימור פירס והשותפות ילין לפידות בשוק ההון המקומי והזר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים