שתף קטע נבחר

אהבת אמת בהוליווד?

מסתבר שלא כל הזוגות ההוליוודיים מתגרשים אחרי יומיים. קבלו 6 זוגות אוהבים (כך לפחות אנחנו מקווים), שהוליווד היא רק מקום העבודה שלהם


ג'ון טרבולטה וקלי פרסטון

גיל: הוא בן 53, היא בת 44. כמה זמן הם ביחד? 16 שנות נישואים. ילדים: שניים.

 

אהבות קודמות: לג'ון היה סיפור ארוך עם השחקנית דיאן היילנד, שהייתה מבוגרת ממנו בהרבה שנים ומתה מסרטן. הוא קיבל קשה את מותה, ורק אחרי שהתאושש היו לו רומנים עם אוליביה ניוטון ג'ון, דברה ווינגר ועם ברוק שילדס. קלי הספיקה להיות נשואה לאחד, קווין קייג', שאף נולד לה ממנו ילד. אחרי הגירושים היה לה רומן קצר עם ג'ורג' קלוני ואחרי זה רומן ארוך, כולל אירוסים, עם צ'ארלי שין. אבל הכול הסתיים כשהיא הכירה את טרבולטה.

 

איפה הם הכירו? על הסט של הסרט "המומחים". באותה תקופה, היא עוד הייתה עם צ'ארלי שין, שאמר בדיעבד: "המבטים שהיא נעצה בג'ון הוציאו אותי מדעתי. רציתי שגם אותי היא תאהב ככה". נו, אז רצית.

 

מה יש להם לומר על אהבה: ג'ון: "הנישואים שלנו הם לנצח ויש לנו מחויבות גדולה מאוד האחד לשני"; "ההנאה הגדולה בחיי היא לראות אותה מאושרת"; וגם: "אני נשוי לאשה הכי סקסית עלי אדמות". קלי: "לפעמים אנחנו קובעים להיפגש במקום מרוחק, מזמינים חדרים במוטל, נרשמים תחת שמות בדויים ובורחים לכמה שעות". ו"חייבים כל הזמן ליצור את הנישואים מחדש, לתת להם חיים חדשים. אנחנו גדלים מתבגרים ומשתנים יחד. שום דבר לא נשאר כמות שהוא, וזה הסוד".

 

רכילויות: לפני כמה שנים טען אלמוני שטרבולטה ניסה לכפות את עצמו עליו בעת ששהו בחדר כושר.

 


פול ניומן וג'ואן וודוורד

גיל: הוא בן 82, היא בת 77. כמה זמן הם יחד? 49 שנות נישואים. ילדים: לו היו שלושה ילדים מאשתו הראשונה (בנו מת ממנת יתר), לזוג נולדו עוד שלוש בנות.

 

אהבות קודמות: ז'קלין ווייט הייתה אשתו הראשונה של פול. הם הכירו במהלך הלימודים בקולג', היו נשואים תשע שנים והולידו, כאמור, שלושה ילדים. זמן לא רב אחרי הגירושים פול וג'ואן התחתנו. יכול להיות שחייה הרומנטיים של ג'ואן החלו רק כשהכירה את פול, כי לא ממש ידוע על קשרים קודמים שהיו לה.

 

איפה הם הכירו? במשרדו של סוכן השחקנים ג'ון פורדמן בניו-יורק. לימים היא אמרה: "שנאתי אותו ממבט ראשון". הם שבו ונפגשו על במות ברודוויי (במחזה "פיקניק", אליו היא לוהקה כמחליפה) ואז התאהבו. ולא, העובדה שהוא היה עדיין נשוי אז לז'קלין, לא ממש הפריע למי מהצדדים לנהל רומן.

 

מה יש להם לומר על אהבה: פול: "אשתי דומה ליין בורדו משנת 59'. מדובר בבציר מצוין"; "היא עשתה ממני בן-אדם. בלעדיה הייתי אפס". ג'ואן: "להיות נשואה לפול זה להיות נשואה לגבר הכי מתחשב ולרומנטיקן הכי גדול"; "מי אם לא האדם שחי איתי יכול לביים אותי הכי טוב? הלוואי שאפשר היה שהוא יביים את כל סרטי".

 

רכילויות: במהלך צילומי "קיד וקסידי" טענה עיתונאית אחת שהיה לה רומן עם פול, שנמשך כמה חודשים. הוא מצידו החליט להתעלם. בשלב מאוחר יותר, כשנטען שיחסיהם מעורערים, הם פרסמו מודעת ענק בעיתון נחשב, בה הזימו את השמועות.

 


וורן ביטי ואנט בנינג

גיל: הוא בן 70, היא בת 49. כמה זמן הם יחד? 16 שנות נישואים. ילדים: ארבעה.

 

אהבות קודמות: בשביל וורן צריך הרבה מקום: ג'ואן קולינס, נטלי ווד, לסלי קרון, אליזבת טיילור, ג'יין פונדה, ונסה רדגרייב, פיי דאנאווי, דיאן קיטון ומדונה (רשימה חלקית ומובחרת). אנט הייתה נשואה במשך שש שנים לבמאי תיאטרון, ג'יי סטיבן ווייט, ואחרי זה, ועוד לפני הנישואים לוורן, ניהלה רומן עם השחקן אד ביגלי.

 

איפה הם הכירו: השניים הכירו לראשונה באקראי בפיצרייה בשנת 90'. כעבור כמה חודשים הוא נזכר בה וגרם למפיקי "באגסי" לשתף אותה בסרט. הוא התאהב בה על הסט והציע לה נישואים. רגע לפני החתונה הוא התאשפז במרכז גמילה מסקס וחזר "נקי".

 

מה יש להם לומר על אהבה: וורן: "התאהבתי בה תוך שלושים שניות. זו פשוט הייתה אהבה ממבט ראשון"; "אנט היא אישה אנרגטית, נדיבה ועמוקה". אנט: "וורן הוא איש חכם ואינדיבידואליסט". האמת, ממש מחמאה לאהבה.

 

רכילויות: נדמה שהגיל הרגיע את וורן (או שמא הייתה זו אנט?), כי מאז הנישואים הוא לא הנפיק רכילות, אבל חובה להזכיר את שאמרה עליו מדונה: "הכול קטן אצלו, חוץ מהאגו".

 


סטינג וטרודי סטיילר

גיל: הוא בן 56, היא בת 52. כמה זמן הם יחד? עשר שנות חיים משותפים ועוד 15 שנות נישואים. ילדים: לסטינג יש שני ילדים מנישואיו הראשונים, ועוד ארבעה מטרודי.

 

אהבות קודמות: סטינג היה נשוי לפרנסס טומאלי ונולדו להם שני ילדים. נראה שהרומנטיקה הגיעה לחייה של טרודי עם סטינג.

 

איפה הם הכירו? בבניין בו התגוררו. סטינג היה נשוי ומשנקלעו יחסיו למשבר, מצא ניחומים אצל השכנה טרודי.

 

מה יש להם לומר על אהבה: סטינג: "טרודי ואני עושים יחד יוגה, מפיקים סרטים ופעילים למען איכות הסביבה. היא החצי השני שלי". טרודי: "הוא אבא נפלא".

 

רכילויות: תאמינו או לא, אבל השניים האלה יחד יותר מעשרים שנה, ומעולם לא היו דיבורים על קרטועים בזוגיות שלהם. מקסים!

  


מריל סטריפ ודון גאמר

גיל: היא בת 58, הוא בן 60. כמה זמן הם יחד? 29 שנות נישואין. ילדים: ארבעה.

 

אהבות קודמות: מריל הייתה מאורסת לשחקן ג'ון קזאל, אבל משנודע שהוא חולה בסרטן, השניים ביטלו את תוכניות הנישואים. על חיי האהבה של דון טרם הפגישה עם מריל, אין הרבה מידע. ככה זה כשאתה פסל ולא כוכב.

 

איפה הם הכירו? אחיה של מריל, חבר ילדות של דון, הוא האחראי לשידוך.

 

מה יש להם לומר על אהבה: מריל: "הנישואים והמשפחה שלי הם הדברים החשובים בחיי. בחרנו לגור באחוזה מרוחקת ומה שבאמת קנינו בכסף זו פרטיות".

 

רכילויות: מי היה מאמין על מריל, אבל במהלך השנים הצטברו שמועות לא מעטות על קשרים שפיתחה עם כוכבים לצידם שיחקה. בין השאר דובר על יחסים הדוקים עם רוברט רדפורד, איתו שיחקה ב"זיכרונות מאפריקה", על הלב ששברה לג'ק ניקולסון, איתו שיחקה ב"צביטה בלב", ועל הנשיקות הרבות עם קלינט איסטווד, גם אחרי שהבמאי של "הגשרים של מחוז מדיסון" אמר "קאט!".

 


סוזן סרנדון וטים רובינס

גיל: היא בת 61, הוא בן 49. כמה זמן הם יחד? 15 שנות זוגיות ללא נישואים. ילדים: לסוזן יש בת מיחסיה עם הבמאי פרנקו אמורי וכן שני בנים מטים.

 

אהבות קודמות: סוזן הספיקה לא מעט: היא התחתנה והתגרשה מהשחקן כריס סרנדון והייתה גם מערכת היחסים עם אמורי, שממנו, כאמור יש לה בת, אותו עזבה למען טים. עם מי עוד יצאה? כריסטופר ווקן, דייוויד בואי, שון פן, דון ג'ונסון ואחרים. למרות שטים הוא שחקן מוכר וידוע, נראה שרק בגיל שלושים הוא התחיל לצאת עם בחורות, לפחות לפי מה שאנחנו יודעים עליו.

 

איפה הם הכירו? על הסט של הסרט "מעריצה צמודה", ומאז הם יחד.

 

מה יש להם לומר על אהבה: סוזן: "טים אמנם צעיר ממני, אבל יש לו יתרונות רבים על פני גברים מבוגרים ממנו"; "לטים יש כבוד גדול לנשים ואנחנו תמימי דעים בנושאים הקשורים למעמד האשה". לאחרונה הודתה:"הבעיה הכי קשה בזוגיות ארוכת טווח היא כשאתה לוקח את בן זוגך כמובן מאליו. לנו יש פסקי זמן ארוכים זה מזו בגלל הקריירות וזה דווקא עוזר ליחסים. יש דברים מתוקים שאני שומעת מטים בשיחות טלפון טרנס אטלנטיות שמעולם לא שמעתי פנים אל פנים". טים: "אני איש משפחה"; "יש לנו שני ילדים נפלאים והצלחתה היא הצלחתי, ולהיפך".

 

רכילויות: ב-94' נכתב שילדיהם לחצו עליהם להתחתן, אבל זה לא קרה, ואולי טוב שכך.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
16 שנים ביחד, ביטי ובנינג
צילום: גטי אימג' בנק
לאשה בפייסבוק
מומלצים