שתף קטע נבחר

אישום: התעלל מינית בבנות של זוג חבריו

לבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוגש כתב אישום נגד אריה הכט בן 55 מאריאל, שניצל יחסים עם זוג הורים, כדי לאנוס ולבצע מעשים מגונים בבנותיהן בנות 8 ו-9

הפרקליטות הגישה הבוקר (יום ד') כתב אישום נגד אריה הכט בן 55 מאריאל, שניצל יחסים קרובים עם זוג חבריו, כדי לאנוס את בנותיהם ולבצע בהן שורה של מעשים מגונים. הגבר נאשם בתשעה אישומים שונים, לפיהם בחמש השנים האחרונות ניצל הזדמנויות שונות בטיולים כדי לבצע את המעשים בילדות קטנות בנות 8 ו-9.

 

בדצמבר 2002, במהלך טיול, הבחינה האחות הקטנה שהיתה אז בת שמונה, כי האופניים שלה נעלמו. הוא הציע לה לצאת ולחפש אותם עם מכוניתו. כשהיו במקום מבודד, הוא הושיב אותה על רגליו ואנס אותה.

 

על-פי האישום הראשון - באוגוסט 2002, במהלך טיול לכנרת, הוא ביצע מעשים מגונים בילדה בת התשע כשהוא מנצל את המשחק במים כדי לבצע בה את המעשים, מבלי שהוריה יבחינו בכך.

  

האיש נהג לבצע את המעשים גם כשהבנות הגיעו לבקר את משפחתו ואת בנו שהיה חבר שלהן. המקרה האחרון אירע בל"ג בעומר. הוא הגיע לבית משפחת הבנות כשהיתה בדירתם הצפה, וכאשר ניגשה האם לחצר כדי לטפל בהצפה, ביצע מעשים מגונים בבתה. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט המחוזי בתל-אביב להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. 

 

אימן של הבנות סיפרה ל-ynet על הנסיבות שהובילו לחשיפת הפרשה: "בתי התפרקה ובאחד הימים פרצה בבכי. היא סיפרה להוריה על המעשים שסיפרה, כאשר תוך כדי שיחה, הבת הגדולה פרצה אף היא בבכי וסיפרה שהוא פגע גם בה במשך שנים. השתיים אמרו שלא סיפרו כי לא רצו לפגוע בחברות איתו. הסברנו להן שהוא אויב ולא חבר.

 

"תמכנו בבנות והסברנו שלא ידענו מכלום. לא הבנתי איך הוא עשה את זה כשהייתי שם, ואז בתי אמרה לי 'אמא, מה הבעיה, כשהלכת להכין קפה, הוא התעלל בי'". לדברי האם, גם הבת הקטנה סובלת מבעיות התנהגות וקיים חשד שהאיש פגע גם בה ובבנות אחרות.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים