שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סוזנה יורק מתנצלת

  יורק, שעוררה סערה כשהקדישה סונטה מאת שיקספיר למרדכי ואנונו, התנצלה בפני הנהלת תיאטרון 'הקאמרי' על אי הנעימות, אך לא על תוכן הדברים

  השחקנית הבריטית, סוזנה יורק, שהתארחה בתחילת החודש בפסטיבל שיקספיר הבינלאומי של תיאטרון 'הקאמרי' בתל אביב, עוררה סערה זוטא כשלקראת סוף ההצגה הקדישה סונטה למרגל האטום מרדכי ואנונו. כפי שפורסם ב-ynet, המחווה של יורק עוררה קריאות בוז ובמקביל גם מחיאות כפיים, אך בעיקר הביכה מאוד את הנהלת התיאטרון המארח. בסוף השבוע שעבר קיבל מנהלו האמנותי של התיאטרון, עמרי ניצן, מכתב התנצלות מהשחקנית על אי הנעימות שנגרמה, אך לא על התכנים. הקהל הישראלי זכה גם הוא למחמאות בניחוח בריטי, על הכנות והחום.

   

  "אחרי שנפגשתי עם ואנונו באותו היום, והרגשתי את חוסר הצדק במצבו רציתי להקדיש לו את המופע. נדמה היה לי שאנשים אינם מודעים לכך שלמרות שריצה את עונשו במלואו, יותר משלוש שנים אחר כך הוא עדיין אינו אדם חופשי... באמת שלא היה לי מושג שאומר את הדברים שאמרתי, וכולי תקווה שלא היה לדבר השלכות על התיאטרון, כיוון שאני מאוד מעריכה את מה שאתה והקאמרי עושים עבור הקהל שלכם ולמעננו. אני מעריכה עמוקות את הקהל שלכם, את החום שלו, שהיה יוצא דופן ואת הכנות שבכעס שלו מאוחר יותר". ההתנצלות, אם תהיתם, התקבלה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יורק. עומדת מאחורי הדברים
  לאתר ההטבות
  מומלצים