שתף קטע נבחר

מרב מיכאלי עוזבת את רדיו ללא הפסקה

עם סיום החוזה של מיכאלי החליטו בתחנה שלא לחדש אותו. עדיין לא ידוע אם יהיו אלה שי ודרור שייכנסו למשבצת השידור שלה

השדרנית והמנחה מרב מיכאלי תעזוב את רדיו ללא הפסקה, ותפסיק להגיש את תוכנית הבוקר שלה "התקווה". על פי מקורות, ל-ynet נודע כי עם סיום החוזה של מיכאלי החליטו בתחנה שלא לחדש אותו. יש שאומרים שבתחנה חיכו שהחוזה יסתיים, כדי שיוכלו לשחרר את מיכאלי מתפקידה. הבוקר (ב') קיבלה מיכאלי את ההודעה הרשמית על כך שלא תמשיך שם.

 

מיכאלי (40) החלה את דרכה בתקשורת כחיילת בגלי צה"ל, מאוחר יותר השתלבה בטלוויזיה בתוכניות כמו "רואים 6/6" ו"שישי חי". יחד עם ארז טל, היא הייתה אחת ממקימי רדיו תל-אביב. במהלך השנים המשיכה מיכאלי להנחות ולשדר ברדיו ובטלוויזיה, ובמקביל לעליית התוכנית ברדיו ללא הפסקה, היא גם הצטרפה לצוות המגישים של מהדורת חדשות HOT.

 

במסגרת הגשתה בחדשות, בחודשים האחרונים נרשמה שערוריה קטנה כשמיכאלי הורידה את חולצתה וחשפה את חזייתה בשידור חי, בעקבות פרשת משה קצב ואמרה: "אני באתי במחשוף מאוד גדול, זה לא אומר שמותר לנשיא קצב לאנוס אותי".

 

לאחרונה, לתחנת הרדיו של אזור גוש דן והצפון ("צפון ללא הפסקה"), הצטרפו גם גבי גזית שעזב את תוכנית הבוקר שלו בקול ישראל, והשדרנים שי גולדשטיין ודרור רפאל, שעזבו את תחנת "רדיו תל-אביב". עדיין לא ידוע אם יהיו אלה שי ודרור שייכנסו למשבצת השידור של מיכאלי.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפי דלויה
מיכאלי. נגמר החוזה
צילום: רפי דלויה
לאתר ההטבות
מומלצים