שתף קטע נבחר

"לא זכיתי, אבל בהגרלות הגדולות שווה לנסות"

בשעות האחרונות שלפני הגרלת הענק בלוטו, קצת לפני חצות - ממלאי הטפסים במתח, מוכרי הפיס כלואים בדוכנים וכל אחד מנסה את מזלו. גם מי שמרגיש שהוא מתקרב לפרס מודה: "הכל מלמעלה". המספרים הזוכים: 2, 28, 30, 36, 25 ו-33

הבהלה למיליונים לא פסחה על באר שבע: פינת הרחובות מצדה ויצחק אבינו הייתה עמוסה מתמיד אמש (ב') באנשים רבים מכל הגילאים, שקיוו לקחת נתח, ולו הקטן ביותר, מפרס 50 מיליון השקלים בהגרלת הלוטו. המתח הצטבר והגיע לשיא לקראת ההגרלה שנערכה מעט לפני חצות. המספרים הזוכים, למי שלא היה מרותק למסך הטלוויזיה: 2, 28, 30, 36, 25, והמספר הנוסף - 33.

 

בדוכן הפיס הקטנטן יושב דני, שלא זכה לצאת להפסקה מאז תחילת המשמרת שלו. אחיו, רובי, נחלץ לעזרתו ומגיש לו מדי פעם שתייה, בין טופס לטופס. בשולחן הסמוך יושבים אבי ורותי בוקובזה, שלא נוהגים להשתתף בהגרלות הלוטו, אבל לטענתם - הבן התעקש ושיכנע אותם: "הסיכויים הם קטנים מאוד אבל הבן, חייל משוחרר, מילא את הטופס אז שלחנו". לשאלה מה יעשו עם הכסף משיב אבי עם חיוך על הפנים: "נחלק אותו בין כולם, שלושים אחוז אני תורם, בטוח".

 

רבים מממלאי הטפסים מסבירים שלמרות שהסיכויים לזכות קטנים - אנשים עדיין ממלאים וכל מספר הוא לגיטימי. איציק אלבז הגיע לדוכן עם שני ילדיו. "אני רושם הכל, את כל התאריכים של הילדים, ימי הולדת, שנות לידה, מנסים. לשלוח ב-150-200 שקל וננסה לזכות. אני אף פעם לא זכיתי, אבל בהגרלות הגדולות שווה לנסות", מספר אלבז.

 

תחלופת האנשים בתחנה לא מפסיקה לרגע. רובי, מדריך קליעה במקצועו, משגיח על כל העוברים, שהרי בסופו של דבר בכל דוכן כתום יש הערב הרבה מאוד כסף. לקראת סוף היום - דני כבר סופר את הדקות עד לשעת ההגרלה, ומרוב לקוחות אפילו לא מסוגל להשחיל מילה.

 

ב'בוטקה' של דני נזכרים בגעגוע בזכייה הגדולה האחרונה שהייתה שם, לפני ארבע שנים, בסכום של חצי מיליון שקלים. שעתיים לפני ההגרלה וקבלת התוצאות - סיכם את המאמצים יוסף חורש, שאמר: "שולחים. בא - בא, לא - ממשיכים הלאה. הכל מלמעלה".


פורסם לראשונה 02/07/2007 22:58

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רובי. מפקח על הבוטקה של דני
איציק אלבז והילד. אולי הוא ידע?
מומלצים